Strona Główna

Czy Milton zdoła wrócić do swojego świata?
Poznaj zupełnie ekstremalną przygodę leniwoludzia na Ziemi.
JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO DRUŻYNY MILTONA!
Pomóż uratować świat DROLLERCASTER!

 

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE. NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zobacz te najczęściej zadawane – o tutaj.

DZIENNIK PODRÓŻY MILTONA

Witam kolejny piękny poranek. Nazywam się Milton, gdyby ktoś zapomniał, i jestem szaleńcem, który postanowił wyruszyć na największą wyprawę swojego życia. Zamieniłem bezpieczny kwadratowy świat na ten okrągły, pełny niebezpieczeństw i nieznanych mi rzeczy. Na domiar złego okazało się – bo jakże by inaczej – że ktoś, kto wymyślił CZAS, zapomniał zrobić go dla wszystkich identyczny. Na planecie, z której pochodzę, czas płynie szybciej niż tutaj, na Ziemi. Teraz, gdy jestem tu raptem tydzień, w moim domu mija rok. Nie wiem, co stało się z kanałem, którego byłem gwiazdą, i czy moi przyjaciele cokolwiek wiedzą. Ponadto nie jestem pewny, czy przypadkiem mój zegar biologiczny nie cyka w tempie mojego świata. Aaaaa, jakie to jest zagmatwane, nie wiem, czy ktokolwiek to zrozumie. Czas jest względny, itede… Zaraz zamienię się chyba w jakiegoś naukowca. Co ja mam zrobić? Dobra, nie będę się tu mazał…

Co zrobi Milton? TO TYLKO POCZĄTEK PRZYGODY! 

Napisali o książce

Tak, mam praktycznie 20 lat i czytam bajki! Każdy ma w sobie trochę z dziecka i choć nie chce tego przyznać, płacze oglądając Króla Lwa. Dziękuję @michal.poznanski!!! Dzięki takim ludziom jak ty, każdy może na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Jestem w #druzynamiltona i się tego nie wstydzę, i każdemu polecam na chwilę odciąć się od problemów i po prostu dobrze się bawić czytając tą przepiękną opowieść o przyjaźni i miłości.

roockoowa

#drużynamiltona Opłaciło się kupić przed premierą! ❤ Przeczytałam w jeden dzień.

wieczna_otakuu_

Jestem bardzo, bardzo zadowolona! Nawet moje siostry chcą, żebym im to przeczytała, bo też są ciekawe tej książki. ^^ Super się ją czyta. Kupujcie książkę póki czas!

Werix

Jako miłośniczka planszówek i gier towarzyskich mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że trafiłaś dokladnie w niszę, bo czesto gry są skomplikowane, a Twoje propozycje to dokładnie to, czego dotychczas nam brakowało, kiedy przychodzili znajomi i nie mielismy połowy dnia na czytanie zasad i instrukcji! Chapeau bas! :-)

nati_think_pink

Najlepsza pozycja na podróż samochodem z dziećmi

kita1890

Jeśli chodzi o gry, to zawsze robię się nieśmiała i boję się, że zrobię z siebie idiotkę, co jest oczywiście głupim myśleniem. Ale wydaje się, że Twoja książka faktycznie może zmienić moje podejście i rozhulać moje imprezy urodzinowe

 

Natalia Krawczyk

MICHAŁ POZNAŃSKI

Czyli kto?

Michał Poznański – aktor z pasją do pisania książek. Za pomocą gier tworzy na YouTube bajkowe serie fabularne, które śledzą dziesiątki tysięcy widzów. Twórca magicznego świata Drollercaster, który z powodzeniem z świata Internetu przelał na karty tej książki. Napisał już jedną bestsellerową pozycję. Czas na następną!

Kup Książkę

PRZEŻYJ PRZYGODĘ NA GRANICY ŚWIATA REALNEGO I WIRTUALNEGO
WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE
Pojedyncza książka
DARMOWA DOSTAWA
szybka wysyłka
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Wybór czytelników
DARMOWA DOSTAWA
szybka wysyłka
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Świnki trzy
DARMOWA DOSTAWA
szybka wysyłka
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.