Strona Główna

Czy Milton zdoła wrócić do swojego świata?
Poznaj zupełnie ekstremalną przygodę leniwoludzia na Ziemi.
JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO DRUŻYNY MILTONA!
Pomóż uratować świat DROLLERCASTER!

KUP TERAZ I ZAŁAP SIĘ NA DARMOWĄ WYSYŁKĘ

 

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE. NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zobacz te najczęściej zadawane – o tutaj.

DZIENNIK PODRÓŻY MILTONA

Witam kolejny piękny poranek. Nazywam się Milton, gdyby ktoś zapomniał, i jestem szaleńcem, który postanowił wyruszyć na największą wyprawę swojego życia. Zamieniłem bezpieczny kwadratowy świat na ten okrągły, pełny niebezpieczeństw i nieznanych mi rzeczy. Na domiar złego okazało się – bo jakże by inaczej – że ktoś, kto wymyślił CZAS, zapomniał zrobić go dla wszystkich identyczny. Na planecie, z której pochodzę, czas płynie szybciej niż tutaj, na Ziemi. Teraz, gdy jestem tu raptem tydzień, w moim domu mija rok. Nie wiem, co stało się z kanałem, którego byłem gwiazdą, i czy moi przyjaciele cokolwiek wiedzą. Ponadto nie jestem pewny, czy przypadkiem mój zegar biologiczny nie cyka w tempie mojego świata. Aaaaa, jakie to jest zagmatwane, nie wiem, czy ktokolwiek to zrozumie. Czas jest względny, itede… Zaraz zamienię się chyba w jakiegoś naukowca. Co ja mam zrobić? Dobra, nie będę się tu mazał…

Co zrobi Milton? TO TYLKO POCZĄTEK PRZYGODY! 

Zajrzyj do środka książki!

Kliknij w strzałkę, aby przewrócić kartki. Zobacz spis treści i próbkę tego, jak prezentuje się wnętrze książki Michała.

Napisali o książce

Tak, mam praktycznie 20 lat i czytam bajki! Każdy ma w sobie trochę z dziecka i choć nie chce tego przyznać, płacze oglądając Króla Lwa. Dziękuję @michal.poznanski!!! Dzięki takim ludziom jak ty, każdy może na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Jestem w #druzynamiltona i się tego nie wstydzę, i każdemu polecam na chwilę odciąć się od problemów i po prostu dobrze się bawić czytając tą przepiękną opowieść o przyjaźni i miłości.

roockoowa

#drużynamiltona Opłaciło się kupić przed premierą! ❤ Przeczytałam w jeden dzień.

wieczna_otakuu_

Jestem bardzo, bardzo zadowolona! Nawet moje siostry chcą, żebym im to przeczytała, bo też są ciekawe tej książki. ^^ Super się ją czyta. Kupujcie książkę póki czas!

Werix

Jako miłośniczka planszówek i gier towarzyskich mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że trafiłaś dokladnie w niszę, bo czesto gry są skomplikowane, a Twoje propozycje to dokładnie to, czego dotychczas nam brakowało, kiedy przychodzili znajomi i nie mielismy połowy dnia na czytanie zasad i instrukcji! Chapeau bas! :-)

nati_think_pink

Najlepsza pozycja na podróż samochodem z dziećmi

kita1890

Jeśli chodzi o gry, to zawsze robię się nieśmiała i boję się, że zrobię z siebie idiotkę, co jest oczywiście głupim myśleniem. Ale wydaje się, że Twoja książka faktycznie może zmienić moje podejście i rozhulać moje imprezy urodzinowe

 

Natalia Krawczyk

MICHAŁ POZNAŃSKI

Czyli kto?

Michał Poznański – aktor z pasją do pisania książek. Za pomocą gier tworzy na YouTube bajkowe serie fabularne, które śledzą dziesiątki tysięcy widzów. Twórca magicznego świata Drollercaster, który z powodzeniem z świata Internetu przelał na karty tej książki. Napisał już jedną bestsellerową pozycję. Czas na następną!

Kup Książkę

PRZEŻYJ PRZYGODĘ NA GRANICY ŚWIATA REALNEGO I WIRTUALNEGO
WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE
Pojedyncza książka
wysyłka kurierem ZA DARMO
bezpieczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki!
Wybór czytelników
wysyłka kurierem ZA DARMO
bezpieczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki!
Świnki trzy
wysyłka kurierem ZA DARMO
bezpieczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.