Strona Główna
Chcesz przekazać ważną rzecz, a czujesz, że mówisz do ściany? Odczuwasz tremę? Spokojnie, jest na to sposób. Tomasz Kammel zdradza swoje sztuczki, aby każdy potrafił się dogadać i mógł poczuć MOC W GĘBIE!

Masz świetny pomysł, ale brakuje Ci odwagi, żeby powiedzieć o nim na głos w pracy lub szkole. Na imprezie nie pamiętasz imienia osoby, która przedstawiła Ci się 30 sekund wcześniej. Umiejętność dogadywania przyda Ci się przy niezliczonych okazjach!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.

Ta książka odpowiada między innymi na te pytania:

Jak gadać tak, aby się dogadać?

Dlaczego zżera nas trema i jak sobie z nią radzić?

Jakie sztuczki zastosować, aby przemawiać jak sceniczny wyga?

Co zrobić z rękami, nogami i twarzą podczas mówienia?

Jakie rady w temacie prezentacji i mówienia mają naukowcy i eksperci?

DLA TWOJEJ WYGODY

Jesteś dobrym – a kto wie: może nawet znakomitym – mówcą. Wiadomo, bywa, że są lepsi, czasem wybitni – ale mimo to wiem, co mówię. Już teraz jesteś dobrym mówcą. Każdy z nas to potrafi. Jedyne, czego Ci potrzeba, to odnaleźć wygodę, którą niektórzy nazywają indywidualnym stylem. Książka, którą trzymasz w rękach, jest napisana tak, aby było Ci wygodnie. Nie męcz się poszukiwaniami. Spokojnie czytaj i korzystaj. 

PRZETESTOWANE

Czasem wystarczy tylko jeden odbiorca wypowiedzi, aby w głowie pojawiła się plątanina myśli. Zastanawiasz się jak stanąć, co zrobić z rękami, na kogo patrzeć, jak brzmieć wyraźnie i wypowiadać się poprawnie. Właśnie wtedy trzeba mieć moc w gębie. Opisane sposoby nie wymagają testów wiarygodności. Zrobiłem to za Ciebie i zbadałem wszystkie na samym sobie. Zresztą robię to właściwie od 20 lat. Psycholodzy, z których wiedzy skorzystałem, też skrupulatnie sprawdzili te kwestie.

CZYTAJ I DZIEL SIĘ!

Jeśli podzielisz się informacją o książce w swoich mediach społecznościowych, wrzucając pod wpisem hasztagi: #mocwgebie i #tomaszkammel, to moje oko rozbłyśnie łzą wzruszenia. Może wyjdę na mazgaja – ale co tam! 


Zajrzyj do bezpłatnej próbki

Zobacz próbkę tego, jak prezentuje się wnętrze książki Tomasza i czego możesz spodziewać się po treści książki!


 

Napisali o książce

To między innymi od @tomaszkammel uczyłam się wystąpień publicznych. Teraz sięgam po Jego książkę, która jest nie tylko o wystąpieniach, ale i o relacjach międzyludzkich. Z całego serca polecam każdemu, kto chce tak gadać, by się dogadać.

anetamoniuszko.pl

@tomaszkammel pomógł mi na maturze to i pomoże w późniejszym życiu! Niewątpliwie kontakty interpersonalne są podstawą w odnoszeniu sukcesu, więc jest to lektura obowiązkowa ?

jestem_maciekk

Ledwo odebrałem przesyłkę, a już zabieram się za czytanie! Inne książki muszą poczekać ?

lukasz.dzielo

Jutro z rana rozprawa w Sądzie Okręgowym w Sieradzu. Będziemy mieli moc w gębie?

gzadwokaci

Teraz to będę wymiatać na seminariach :D plus autograf ulubionego ‚Pana z TV’ ♥

doborah

TOMASZ KAMMEL

Czyli kto?

TOMASZ KAMMEL – optymista, showman, humanista. Człowiek, który o sztuce występowania przed publicznością wie wszystko. Na pewno znasz go z programów telewizyjnych (m.in.: Pytanie na Śniadania, The Voice of Poland, Kocham Cie, Polsko!, Teleexpress, Randka w ciemno i wiele, wiele innych). W Internecie zdradza tajniki skutecznej komunikacji na autorskim kanale „Kammel Czanel” na YouTube.

Kup Książkę

WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE
Moc w gębie
tania wysyłka (od +7,90 zł)
bezpieczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Wybór czytelników
tania wysyłka (od +7,90 zł)
bezpieczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Świnki trzy
tania wysyłka (od +7,90 zł)
bezpieczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorowe zdjęcia, które pomogą Ci ogarnąć sztukę komunikacji. Dlatego „Moc w gębie” to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.