5 sposobów na... - „Projekt: Tata, czyli 100 sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem”

5 sposobów na - „Projekt: Tata”

Praca i obowiązki powodują, że nie zawsze możemy poświęcać dzieciom tyle czasu, ile byśmy chcieli. Sprawę komplikują wciągające, elektroniczne gadżety, które jednak nie służą budowie więzi i wspólnych przeżyć.

Jak sprawić, aby czas spędzony z tatą był dla dziecka równie atrakcyjny, co gry lub filmy na YouTube? Z pomocą przychodzą spryciarze z kanału „5 sposobów na…”. W książce „Projekt: Tata” zebrali sprawdzonych 100 sposobów na rozwijające, kreatywne i wciągające sposoby dla jeszcze lepszego spędzania czasu z dzieckiem w wieku od ok. 4 do 10 lat. 

UWAGA: Książka „Projekt: Tata” jest już niedostępna w ofercie naszego wydawnictwa.

wartościowy czas z dzieckiem

uśmiech dziecka i rodzica

rozwojowe zabawy

NAJWAŻNIEJSZY PROJEKT TWOJEGO ŻYCIA

DOŁĄCZ DO PONAD

0 +

ZADOWOLONYCH CZYTELNIKÓW

Książka „Projekt: Tata, czyli 100 sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem” to:

 • 100 sposobów podzielonych na 20 okazji – wszystkie przetestowane w praktyce w domach chłopaków z „5 sposobów na…”,
 • dopasowanie szczególnie do potrzeb dzieci w wieku od około 4 do 10 lat (ze szczególnym naciskiem na wiek 6-9 lat)
 • patenty na zabawę – zarówno gdy mamy na nią 15 minut, jak i kilka godzin,
 • poświęcanie dzieciom należytej uwagi,
 • atrakcyjna metoda odciągnięcia dzieci od ekranów telefonów,
 • tworzenie wspólnych wspomnień,
 • pobudzenie kreatywności, ciekawości i samodzielności u dzieci,
 • pomysły na szkolne projekty na szóstkę, własnoręczny prezent na Dzień Matki lub urozmaicenie długiej podróży samochodem,
 • fantastyczny materiał na prezent dla każdego taty!

Zajrzyj do środka książki:

SPIS TREŚCI:

0

sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem

0 +

sprzedanych egzemplarzy

1 +

stron

Recenzje i oceny:

Magdalubimyczytac.pl
Czytaj więcej
Książka zawiera 100 ciekawych pomysłów na spędzenie czasu z dziećmi. Każdy ze 100 sposobów jest ilustrowany pięknymi zdjęciami i grafikami. To bardzo przydatne, podręczne kompendium na nudę, w którym zebrano warte uwagi propozycje nie tylko dla najmłodszych. Serdecznie polecam zarówno rodzicom, ale także opiekunom i opiekunkom, nianiom, przedszkolankom i wszystkim, którzy lubią kreatywne pomysły. Przejrzysta forma i różnorodność sprawiają, że jest to uniwersalny zbiór twórczych zajęć na każdą okazję.
Maciejbunkrowo.pllubimyczytac.pl
Czytaj więcej
Bardzo dobrze wydana książka z absolutnie świetnymi pomysłami! Moja 5-letnia córka jest oczarowana i już zaznaczyła sporo pomysłów, które wspólnie zrealizujemy! Bardzo podoba mi się opis czasu potrzebnego do wykonania danego pomysłu, czytelny spis materiałów, minimalny wiek dziecka i informacje o tym, co dane zadanie rozwija u dziecka - to ostatnie to dosłownie mistrzostwo! Fajne teksty, bardzo dobre zdjęcia. Szczerze polecam zakup!
Sebomen3113lubimyczytac.pl
Czytaj więcej
Świetny pomysł. Polecam serdecznie. Mnóstwo ciekawych pomysłów na upiększenie świąt. Bardzo dużo sposobów na czas mile spędzony z dziećmi na wspólnym majsterkowaniu i zabawie. A w dobie tv i internetu nie ma nic cenniejszego dla Naszych pociech, jak wspólnie spędzony czas z rodzicami i wspólne kształtowanie się i zabawa. W książce wszystko świetnie zilustrowane od A do Z. Ocena 11/10
Natalialubimyczytac.pl
Czytaj więcej
Zakupiłam przed świętami, jako prezent dla córki, bo bardzo lubimy chłopaków z "5 sposobów na". Prezent okazał się w 100% trafiony nie tylko dla niej, ale i dla mnie :-) Super sposoby, co robić z dzieckiem, żeby się nie nudzić i przy okazji czegoś jej nauczyć :-) Super chłopaki!
Poprzedni
Następny
0 /10

Średnia ocena na LubimyCzytac.pl

0 /5

Średnia ocena na Allegro.pl

Wersja ebook „Projekt: Tata”

(wyłącznie wersja cyfrowa książki)
59.99 zł
 • Ebook „Projekt: Tata” w formacie pdf
  (dla tabletu lub komputera)

Książka „Projekt: Tata” jest już niedostępna w naszej ofercie.

Błyskawiczna przesyłka InPost

Bezpieczne płatności 🔒

Czas na zwrot 14 dni

5 sposobów na…

eyJ4MSI6MjksIngyIjoxOTExLCJ5MSI6MCwieTIiOjEwNjEsInciOjE4ODIsImgiOjEwNjF9

Marcin „Klamer” Radziwoń, Artur „Arczi” Olszewski, Przemysław „Primosz” Śliwiński, Sebastian „Sztaba” Bajon i Tomasz „Abi” Obara to legendy polskiego YouTube. Ich kanał śledzi ponad 2,25 milionów subskrybentów. Ich znakiem rozpoznawczym są sprytne sposoby na ułatwienie widzom życia codziennego. Odcinki „5 sposobów na…” wyświetlono już ponad pół miliarda razy!

0 mln
subskrybentów
0 tys.
obserwujących
0 tys.
fanów

FAQ:

Nie. Nakład „Projekt: Tata” został wyczerpany i nie planujemy dodruku tej książki. Tytuł został już wycofany z naszej oferty.

Nie. „Projekt: Tata” nie występuje już w naszej ofercie. 

Mamy proste narzędzie, które wymaga wpisania numeru zamówienia i adresu e-mail podanego w zamówieniu. Zwrotnie otrzymacie następujące informacje:

 • kiedy zamówienie zostało złożone
 • jaki jest jego status
 • numer przewozowy paczki i link do śledzenia, jeżeli paczka została już przygotowana lub wysłana
 • książki jakie powinny znaleźć się w paczce.

Z narzędzia można skorzystać pod tym adresem: https://koszyk.altenberg.pl/status/

Szczegółowe wyjaśnienie statusów:
– „Zamówienie przedpremierowe – opłacone” = mamy płatność za to zamówienie przedpremierowe i po przyjeździe książek do magazynu będziemy ją natychmiast wysyłać!
– „Zamówienie przedpremierowe – pobranie” = zamówienie przedpremierowe z płatnością przy odbiorze zostało prawidłowo złożone. Będziemy je realizować, gdy książki przyjadą do magazynu!
– „Oczekuje na płatność” = zamówienie oczekujące na opłacenie i tym samym nierealizowane przez nas do wysyłki,
– „W trakcie realizacji” = poprawnie opłacone zamówienie lub poprawnie przyjęte zlecenie wysyłki za pobraniem. Będziemy realizować to zamówienie,
– „Czeka na spakowanie” = poprawnie przyjęte zamówienie, które jest przekazane do realizacji w magazynie. Czas jego spakowania i wysyłki zależy od tego, czy zamówienie na tę książkę/książki jest realizowane na bieżąco, oczekujemy na dodruk lub jest to zamówienie przedpremierowe z opóźnioną datą wysyłki. O datach wysyłek konkretnych tytułów informujemy na ich stronach internetowych.
– „Zrealizowane” = zamówienie spakowane i przekazane w ręce kuriera. Towarzyszy mu numer listu przewozowego, dzięki któremu można śledzić trasę przesyłki.
– „Dostarczone” = zamówienie zostało szczęśliwie odebrane!
– „Anulowane” = zamówienie zostało anulowane. :)
– „Fakturownia” = zamówienie jest poprawnie opłacone. Status podobny do „Czeka na spakowanie”.

Faktury i dowody sprzedaży przesyłamy wyłącznie w formie elektronicznej, w momencie wysłania towaru lub w dniu przyjęcia płatności, a najpóźniej w czasie przewidzianym ustawą o VAT. Gdyby z jakiejś przyczyny faktura nie dotarła to prosimy o sprawdzenie folderu niechciane w poczcie elektronicznej lub kontakt z nami. Na pewno pomożemy!

Mamy naprawdę dużo dobrego do zaoferowania. Sprawdź nasze publikacje i kup wybrane tytuły pod tym adresem.

PARTNER KSIĄŻKI:

Castorama