Strona Główna

Czy zdarza Ci się oglądać filmy na YouTube? Masz swoich ulubionych twórców? A co byłoby, gdybyś to Ty był(a) ulubionym twórcą dla kogoś innego? Dzięki książce Blowka jest to możliwe! 

Blowek zebrał całe swoje doświadczenie oraz wiedzę najlepszych ekspertów od internetowego wideo i zamienił ją na książkę, która będzie przepustką do Twojej kariery na YouTube. Zacznij już dziś!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.

Ta książka odpowiada między innymi na te pytania:

Dlaczego warto być YouTuberem?

Jak dobrze i tanio skompletować i ustawić sprzęt do nagrywania?

Jak zamienić swój pokój lub biuro w profesjonalne studio?

Skąd wziąć pomysł na kanał i filmy?

Jak dobrze wypromować swoje filmy i tworzyć świetne tytuły i miniatury?

Jak zarabiać na swojej działalności na YouTube?

JAK PODBIĆ YOUTUBE?

„Karol, to nie ma sensu, z tego nie będzie żadnych pieniędzy” – moja mama często powtarzała to zdanie. Wierzyłem mamie – przynajmniej na początku. Bo niby gdzie te pieniądze miałyby się znaleźć? Za co miałbym je zarabiać? Za pisanie postów na forum? Bzdura. Przecież z internetu nie da się zrobić biznesu. Jak brzmi to dziś? Nieaktualnie.

Wtedy powiedziałem: „dzień dobry, ale ja tu nie dla pieniędzy przyszedłem, tak tylko – pozwiedzać”, i była to szczera deklaracja, ponieważ w tamtym czasie o pieniądzach nie myślałem. Bo na YouTubie często zaczyna się jako turysta. Taki ciekawski podróżnik. A czy turysta jedzie gdzieś, by zarobić? Prowadzi go ciekawość, a ciekawość to jeden z najlepszych przewodników po internecie.

Nie zacząłem z wysokiego c, nie otworzyłem firmy, która okazała się strzałem w dziesiątkę, nie rzuciłem wszystkiego na rzecz YouTube’a, nie zakładałem sukcesu? Po prostu polubiłem robienie filmów do Internetu. YouTube może być pasją. Jeżeli czujesz, że również i Twoją, to idź w to! Niech nic Cię nie hamuje. Po prostu zacznij działać. Rób wideo, a ja razem z mądrymi głowami, z których pomocy korzystałem będziemy przewodnikami po tym świecie. Wszystko po to byś nie popełnił masy błędów, które mogą zadecydować o Twojej karierze.

Rozdziały, które omawiamy podzieliliśmy na dwa warianty. Jeden absolutnie podstawowy i prosty, a drugi rozszerzony i zaawansowany. Dzięki temu książka posłuży Ci na dłużej. W siedmiu rozdziałach na 224 stronach zawarliśmy całą niezbędną wiedzę do tego by tworzyć dobre filmy z pasji, albo zawodowo. Oto one:

1. Wstęp
2. Po co robić wideo?
3. Czego potrzebujesz, aby zacząć?
4. O czym nagrywać?
5. Jak dobrze założyć kanał na YouTube?
6. Jak zaplanować dystrybucję i promocję wideo?
7. Jak zarabiać na własnych produkcjach?

Zajmowanie się półprofesjonalnie lub całkowicie profesjonalnie branżą wideo przynosi ogromną satysfakcję i ma sens tylko wtedy, gdy stanie się waszą realna pasją. Pomogę Ci, aby tak stało się w Twoim przypadku. Do zobaczenia na YouTube!

Blowek

Zajrzyj do środka książki!

Zobacz próbkę tego, jak prezentuje się wnętrze książki Blowka. Kliknij w obrazek, aby zobaczyć książkę z bliska.

KAROL „BLOWEK” GĄZWA

Czyli kto?

Najpopularniejszy YouTuber w Polsce. Jego kanał „Blowek” ma 4,25 mln subskrybentów. Jak sam mówi: „lubię powodować uśmiech na twarzach moich widzów!”. Jego materiały zanotowały już ponad… 780 milionów wyświetleń.

Kup Książkę

WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE
Zostań YouTuberem
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Wybór czytelników
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Świnki trzy
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorową oprawę graficzną. Dlatego „Zostań YouTuberem” to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.