
SZTYWNA RANDKA, DRĘTWA DOMÓWKA LUB IMPREZA INTEGRACYJNA DŁUŻĄCA SIĘ W NIESKOŃCZONOŚĆ. BRZMI ZNAJOMO? CO SPRAWIA, ŻE SŁABA IMPREZA MAGICZNIE ZMIENIA SIĘ W WYDARZENIE ROKU? OCZYWIŚCIE GRY TOWARZYSKIE!
Joanna Glogaza, po niezliczonych godzinach spędzonych na rodzinnych rozgrywkach oraz bogata o doświadczenia z warsztatów improwizacji, podjęła się misji wyselekcjonowania i zgromadzenia w jednym miejscu najciekawszych gier. Wszystko po to, aby przekazać w Twoje ręce 97 przepisów na wygraną w życie towarzyskie – dostępnych od zaraz i dla każdego!
Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.
Dzięki tej książce:
będziesz znakomicie się bawić w gronie bliskich osób,
nauczysz się improwizować i przestaniesz być mistrzem ciętej riposty dwie godziny po czasie,
poznasz swoją rodzinę i znajomych od zupełnie innej strony,
zwiększysz pewność siebie w atmosferze, gdzie nie ma złych pomysłów i błędnych odpowiedzi,
już nigdy nie będziesz się nudzić podczas podróży,
znów poczujesz się jak dziecko.
JAKI DZIEŃ MINIONEGO ROKU WSPOMINASZ NAJLEPIEJ?
Kiedy ja zadałam sobie to pytanie i zastanowiłam się chwilę nad odpowiedzią, mocno się zdziwiłam. W ostatnich miesiącach zaliczyłam parę zawodowych sukcesów, wakacje na drugim końcu świata, przeprowadzkę w nowe miejsce. Ale jako te najszczęśliwsze momenty zdecydowanie wskazałam popołudniową grę w kalambury z moją rodziną i wieczór przepykany w cymbergaja w zapomnianym ośrodku wczasowym w środku lasu nad polskim morzem.
Ogromnie wierzę w to, że właśnie takie momenty – spędzone w gronie bliskich nam osób, na doskonałej zabawie, podczas której wszyscy czują się dobrze – będziemy po latach wspominać najlepiej.
WYGRAJ W ŻYCIE TOWARZYSKIE!
Gry są fantastyczne! Najczęściej wymagają towarzystwa przynajmniej jednej osoby, a nie od dziś wiadomo, że między przebywaniem w towarzystwie a poczuciem szczęścia zachodzi ścisły związek. Wspólne potyczki są świetnym pretekstem do spotkań i doskonałym urozmaiceniem wszelkiego rodzaju imprez. Niesamowicie zmieniają dynamikę grupy i pozwalają dużo szybciej nawiązać więzi.
Niestety z tym wspólnym spędzaniem czasu jest trochę jak z aktywnością fizyczna czy zdrowym jedzeniem. Niby wszyscy wiemy, że nam służą i że będziemy się̨ później czuć lepiej, ale często wybieramy to, co łatwo dostępne i wygodne. Spędzamy więc kolejny wieczór, scrollujac Facebooka w trybie zombie. Warto jednak dbać o równowagę i sprawić, żeby czas spędzany z osobami, w których towarzystwie czujemy się naprawdę dobrze, stał się częścią naszej codzienności.
NIE MA ZŁYCH POMYSŁÓW
Ale to nie wszystko. Gry pozwalają nam znów poczuć się dziećmi, a to w dorosłym życiu nie zdarza się często. Tworzą bezpieczne środowisko, w którym wszystkie nasze pomysły są dobre. Ba, nierzadko panuje zasada „im gorsze, tym lepsze” – tak jak w jednej z moich ulubionych gier, Fictionary. Często rozgrywka toczy się tak szybko, że nie mamy czasu podawać w wątpliwość tego, co wymyśliliśmy i zastanawiać się, czy na pewno nasze hasło jest wystarczająco dobre. Po prostu musimy odważnie je wykrzyknąć.
CZYTAJ! GRAJ! PODZIEL SIĘ!
Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli podzielisz się zdjęciem książki lub uwiecznioną rozgrywką w mediach społecznościowych, używając hasztagu #wtomigraj. Po pierwsze będę mogła je wtedy odnaleźć, po drugie bardzo mi to pomoże szerzyć ideę spędzania czasu razem, a nie obok siebie.
Napisali o książce
u_marudy_i_leniucha
gumalila
milionpasji
* Jeśli w koszyku znajduje się książka (sama lub w dowolnym zestawie):
„Otwórz oczy” Rafała Gębury = wysyłka na początku grudnia 2019,
„To (nie) koniec świata” GF Darwin = wysyłka na początku grudnia 2019,
„Władaj i gadaj” Arleny Witt = wysyłka na początku grudnia 2019,
„Zdolny do wszystkiego” Tomasza Działowego = wysyłka w połowie grudnia 2019,
„Zostań YouTuberem” Karola Gązwa = wysyłka w połowie grudnia 2019.
KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!
Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorowe rysunki, które obrazują prezentowane gry. Dlatego „W to mi graj” stanowi idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

Pamiętaj
Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.
nati_think_pink
kita1890
Natalia Krawczyk