Strona Główna

SZTYWNA RANDKA, DRĘTWA DOMÓWKA LUB IMPREZA INTEGRACYJNA DŁUŻĄCA SIĘ W NIESKOŃCZONOŚĆ. BRZMI ZNAJOMO? CO SPRAWIA, ŻE SŁABA IMPREZA MAGICZNIE ZMIENIA SIĘ W WYDARZENIE ROKU? OCZYWIŚCIE GRY TOWARZYSKIE!

Joanna Glogaza, po niezliczonych godzinach spędzonych na rodzinnych rozgrywkach oraz bogata o doświadczenia z warsztatów improwizacji, podjęła się misji wyselekcjonowania i zgromadzenia w jednym miejscu najciekawszych gier. Wszystko po to, aby przekazać w Twoje ręce 97 przepisów na wygraną w życie towarzyskie – dostępnych od zaraz i dla każdego!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.

Dzięki tej książce:

będziesz znakomicie się bawić w gronie bliskich osób,

nauczysz się improwizować i przestaniesz być mistrzem ciętej riposty dwie godziny po czasie,

poznasz swoją rodzinę i znajomych od zupełnie innej strony,

zwiększysz pewność siebie w atmosferze, gdzie nie ma złych pomysłów i błędnych odpowiedzi,

już nigdy nie będziesz się nudzić podczas podróży,

znów poczujesz się jak dziecko.

JAKI DZIEŃ MINIONEGO ROKU WSPOMINASZ NAJLEPIEJ?

Kiedy ja zadałam sobie to pytanie i zastanowiłam się chwilę nad odpowiedzią, mocno się zdziwiłam. W ostatnich miesiącach zaliczyłam parę zawodowych sukcesów, wakacje na drugim końcu świata, przeprowadzkę w nowe miejsce. Ale jako te najszczęśliwsze momenty zdecydowanie wskazałam popołudniową grę w kalambury z moją rodziną i wieczór przepykany w cymbergaja w zapomnianym ośrodku wczasowym w środku lasu nad polskim morzem.
Ogromnie wierzę w to, że właśnie takie momenty – spędzone w gronie bliskich nam osób, na doskonałej zabawie, podczas której wszyscy czują się dobrze – będziemy po latach wspominać najlepiej.

WYGRAJ W ŻYCIE TOWARZYSKIE!

Gry są fantastyczne! Najczęściej wymagają towarzystwa przynajmniej jednej osoby, a nie od dziś wiadomo, że między przebywaniem w towarzystwie a poczuciem szczęścia zachodzi ścisły związek. Wspólne potyczki są świetnym pretekstem do spotkań i doskonałym urozmaiceniem wszelkiego rodzaju imprez. Niesamowicie zmieniają dynamikę grupy i pozwalają dużo szybciej nawiązać więzi.
Niestety z tym wspólnym spędzaniem czasu jest trochę jak z aktywnością fizyczna czy zdrowym jedzeniem. Niby wszyscy wiemy, że nam służą i że będziemy się̨ później czuć lepiej, ale często wybieramy to, co łatwo dostępne i wygodne. Spędzamy więc kolejny wieczór, scrollujac Facebooka w trybie zombie. Warto jednak dbać o równowagę i sprawić, żeby czas spędzany z osobami, w których towarzystwie czujemy się naprawdę dobrze, stał się częścią naszej codzienności.

NIE MA ZŁYCH POMYSŁÓW

Ale to nie wszystko. Gry pozwalają nam znów poczuć się dziećmi, a to w dorosłym życiu nie zdarza się często. Tworzą bezpieczne środowisko, w którym wszystkie nasze pomysły są dobre. Ba, nierzadko panuje zasada „im gorsze, tym lepsze” – tak jak w jednej z moich ulubionych gier, Fictionary. Często rozgrywka toczy się tak szybko, że nie mamy czasu podawać w wątpliwość tego, co wymyśliliśmy i zastanawiać się, czy na pewno nasze hasło jest wystarczająco dobre. Po prostu musimy odważnie je wykrzyknąć.

CZYTAJ! GRAJ! PODZIEL SIĘ!

Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli podzielisz się zdjęciem książki lub uwiecznioną rozgrywką w mediach społecznościowych, używając hasztagu #wtomigraj. Po pierwsze będę mogła je wtedy odnaleźć, po drugie bardzo mi to pomoże szerzyć ideę spędzania czasu razem, a nie obok siebie.

Zajrzyj do środka książki!

Kliknij w strzałkę, aby przewrócić kartki. Zobacz spis treści i próbkę tego, jak prezentuje się wnętrze książki Joanny.

Napisali o książce

Twoja książka jest niesamowita, czuję, że czekałam na nią całe życie!

u_marudy_i_leniucha

Dzięki @joannaglogaza za poświęcony czas i zebranie takiej dawki pozytywnej energii. Uważam, że to podstawowy prezent dla każdego człeka. Wyjdźmy z sieci.

gumalila

cuuudowna książka z grami towarzyskimi! Od kiedy przyjechała, niemal każdego wieczoru testujemy z największą starannością!

milionpasji

WIĘCEJ

Jako miłośniczka planszówek i gier towarzyskich mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że trafiłaś dokladnie w niszę, bo czesto gry są skomplikowane, a Twoje propozycje to dokładnie to, czego dotychczas nam brakowało, kiedy przychodzili znajomi i nie mielismy połowy dnia na czytanie zasad i instrukcji! Chapeau bas! :-)

nati_think_pink

Najlepsza pozycja na podróż samochodem z dziećmi

kita1890

Jeśli chodzi o gry, to zawsze robię się nieśmiała i boję się, że zrobię z siebie idiotkę, co jest oczywiście głupim myśleniem. Ale wydaje się, że Twoja książka faktycznie może zmienić moje podejście i rozhulać moje imprezy urodzinowe

 

Natalia Krawczyk

JOANNA GLOGAZA

Czyli kto?

JOANNA GLOGAZA – uwielbiam upraszczać i optymalizować, żeby mieć jak najwięcej czasu na rzeczy, które dają mi największą radość – takie jak gry towarzyskie! Napisałam dwie książki w duchu upraszczania, Slow Fashion i Slow Life. Od 2008 roku prowadzę bloga. Wcześniej nazywał się Style Digger, teraz uprościłam (sic!) sprawę i piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem – www.joannaglogaza.com

Kup Książkę

GRAJ I WYGRAJ W ŻYCIE TOWARZYSKIE
WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE
W to mi graj!
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Wybór czytelników
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Świnki trzy
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorowe rysunki, które obrazują prezentowane gry. Dlatego „W to mi graj” stanowi idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.