Strona Główna

SZTYWNA RANDKA, DRĘTWA DOMÓWKA LUB IMPREZA INTEGRACYJNA DŁUŻĄCA SIĘ W NIESKOŃCZONOŚĆ. BRZMI ZNAJOMO? CO SPRAWIA, ŻE SŁABA IMPREZA MAGICZNIE ZMIENIA SIĘ W WYDARZENIE ROKU? OCZYWIŚCIE GRY TOWARZYSKIE!

Joanna Glogaza, po niezliczonych godzinach spędzonych na rodzinnych rozgrywkach oraz bogata o doświadczenia z warsztatów improwizacji, podjęła się misji wyselekcjonowania i zgromadzenia w jednym miejscu najciekawszych gier. Wszystko po to, aby przekazać w Twoje ręce 97 przepisów na wygraną w życie towarzyskie – dostępnych od zaraz i dla każdego!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.

Dzięki tej książce:

będziesz znakomicie się bawić w gronie bliskich osób,

nauczysz się improwizować i przestaniesz być mistrzem ciętej riposty dwie godziny po czasie,

poznasz swoją rodzinę i znajomych od zupełnie innej strony,

zwiększysz pewność siebie w atmosferze, gdzie nie ma złych pomysłów i błędnych odpowiedzi,

już nigdy nie będziesz się nudzić podczas podróży,

znów poczujesz się jak dziecko.

JAKI DZIEŃ MINIONEGO ROKU WSPOMINASZ NAJLEPIEJ?

Kiedy ja zadałam sobie to pytanie i zastanowiłam się chwilę nad odpowiedzią, mocno się zdziwiłam. W ostatnich miesiącach zaliczyłam parę zawodowych sukcesów, wakacje na drugim końcu świata, przeprowadzkę w nowe miejsce. Ale jako te najszczęśliwsze momenty zdecydowanie wskazałam popołudniową grę w kalambury z moją rodziną i wieczór przepykany w cymbergaja w zapomnianym ośrodku wczasowym w środku lasu nad polskim morzem.
Ogromnie wierzę w to, że właśnie takie momenty – spędzone w gronie bliskich nam osób, na doskonałej zabawie, podczas której wszyscy czują się dobrze – będziemy po latach wspominać najlepiej.

WYGRAJ W ŻYCIE TOWARZYSKIE!

Gry są̨ fantastyczne! Najczęściej wymagają̨ towarzystwa przynajmniej jednej osoby, a nie od dziś́ wiadomo, że między przebywaniem w towarzystwie a poczuciem szczęścia zachodzi ścisły związek. Wspólne potyczki są świetnym pretekstem do spotkań́ i doskonałym urozmaiceniem wszelkiego rodzaju imprez. Niesamowicie zmieniają̨ dynamikę̨ grupy i pozwalają̨ dużo szybciej nawiązać́ więzi.
Niestety z tym wspólnym spędzaniem czasu jest trochę jak z aktywnością̨ fizyczną czy zdrowym jedzeniem. Niby wszyscy wiemy, że nam służą̨ i że będziemy się̨ później czuć́ lepiej, ale często wybieramy to, co łatwo dostępne i wygodne. Spędzamy więc kolejny wieczór, scrollując Facebooka w trybie zombie. Warto jednak dbać́ o równowagę̨ i sprawić́, żeby czas spędzany z osobami, w których towarzystwie czujemy się̨ naprawdę̨ dobrze, stał się̨ częścią̨ naszej codzienności.

NIE MA ZŁYCH POMYSŁÓW

Ale to nie wszystko. Gry pozwalają̨ nam znów poczuć́ się̨ dziećmi, a to w dorosłym życiu nie zdarza się̨ często. Tworzą̨ bezpieczne środowisko, w którym wszystkie nasze pomysły są̨ dobre. Ba, nierzadko panuje zasada „im gorsze, tym lepsze” – tak jak w jednej z moich ulubionych gier, Fictionary. Często rozgrywka toczy się̨ tak szybko, że nie mamy czasu podawać́ w wątpliwość́ tego, co wymyśliliśmy i zastanawiać́ się̨, czy na pewno nasze hasło jest wystarczająco dobre. Po prostu musimy odważnie je wykrzyknąć́.

CZYTAJ! GRAJ! PODZIEL SIĘ!

Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli podzielisz się zdjęciem książki lub uwiecznioną rozgrywką w mediach społecznościowych, używając hasztagu #wtomigraj. Po pierwsze będę mogła je wtedy odnaleźć, po drugie bardzo mi to pomoże szerzyć ideę spędzania czasu razem, a nie obok siebie.

Książka z bliska!

JOANNA GLOGAZA

Czyli kto?

JOANNA GLOGAZA – uwielbiam upraszczać i optymalizować, żeby mieć jak najwięcej czasu na rzeczy, które dają mi największą radość – takie jak gry towarzyskie! Napisałam dwie książki w duchu upraszczania, Slow Fashion i Slow Life. Od 2008 roku prowadzę bloga. Wcześniej nazywał się Style Digger, teraz uprościłam (sic!) sprawę i piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem – www.joannaglogaza.com

Kup Książkę

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE JUŻ TERAZ, ABY SKORZYSTAĆ Z PRZYWILEJÓW OKRESU PREMIEROWEGO.
KSIĄŻKI WYSYŁAMY NA BIEŻĄCO!
WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE
Podstawy
+ własnoręczny podpis autorki
+ darmowa wysyłka kurierem
+ 1 obiad dla Pajacyka
49,90zł
KUP KSIĄŻKĘ
Wybór czytelników
+ własnoręczny podpis autorki
+ darmowa wysyłka kurierem
+ 2 obiady dla Pajacyka
- zł
Świnki trzy
+ własnoręczny podpis autorki
+ darmowa wysyłka kurierem
+ 3 obiady dla Pajacyka
- zł

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorowe rysunki, które obrazują prezentowane gry. Dlatego „W to mi graj” stanowi idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.