Strona Główna


 

„Moje dziecko nie chce jeść”, „Aniołek zmienił się w rozrabiakę”, „Nie mogę oderwać go od Internetu”. Dorota „Superniania” Zawadzka setki razy czytała wiadomości od rodziców zaczynające się słowami: „Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!”. Ale spokojnie, Twoje dziecko wcale się nie popsuło!

Superniania radzi jak z głową podejść do najważniejszych wyzwań w relacjach rodziców z dziećmi do 6. roku życia. Oferuje pełne wsparcie w Twojej misji budowania wspaniałej, zżytej i kochającej się rodziny!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.

Ta książka odpowiada między innymi na te pytania:

Co zrobić, gdy Twoje idealnie grzeczne dziecko nagle zaczyna mieć swoje zdanie?

Jakie są najważniejsze obszary rozwoju dziecka w wieku do 6. roku życia?

Dlaczego rodzic nie może być wzorem tylko od czasu do czasu?

Jak radzić sobie z wyzwaniami współczesności – erą komputerów i smartfonów?

Dlaczego chęć rodziców do rozwijania się i dokonywania zmian jest nadzieją na lepszy świat?

„Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!” to książka, którą powinien przeczytać każdy rodzic przed puszczeniem swojego dziecka do szkoły!


 

JAK WYCHOWAĆ WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA?

Masz w domu skarb. Tym skarbem jest Twoje dziecko. Pamiętaj o tym zawsze! Dzieci są z nami tak naprawdę tylko na chwilę. Trzeba dobrze wykorzystać ten okres. Bardzo bym chciała, mój drogi dorosły, abyś tak jak ja uznał, że czas ten jest niezwykle cenny. Wierzę, że dzięki lekturze tej książki oraz wprowadzeniu w życie zawartych w niej rad i pomysłów będziesz mógł kiedyś powiedzieć: „Jesteśmy szczęśliwą rodziną, lubimy być ze sobą, rozumiemy się i jesteśmy dla siebie ważni”. Starałam się – oprócz zawarcia konkretnych wskazówek i metod wychowawczych – pokazać Ci, że najważniejsze w Twoim rodzicielskim zadaniu jest wychowanie takiego człowieka, jakim on sam chciałby być.

RODZICU, UFAJ SWOJEJ INTUICJI

Jesteś świetnym rodzicem. Ufaj swojej intuicji. Jeśli potrzebujesz porady lub wskazania właściwego kierunku, ta książka będzie dobrym drogowskazem. W przystępny i nowoczesny sposób przekonasz się, co robić, gdy dziecko w opinii rodzica jest niegrzeczne, nagle zachowuje się w sposób nieoczekiwany, bije rodzica lub rodzeństwo, rzuca przedmiotami czy pluje. Dowiesz się, jak pomóc dziecku, które ma kłopoty z zasypianiem, które nie chce próbować nowych potraw. Udzielisz wsparcia maluchowi, o którym dorośli mówią, że z jakiegoś powodu jest nie takie, jakie „powinno być”, bo interesuje się czy bawi inaczej niż rówieśnicy. 

MISJA – WYCHOWANIE

W książce znajdziesz jasno sformułowane poglądy na misję wychowywania dziecka. Dzięki temu będziesz w stanie zmierzyć się z odwiecznymi trudnościami, z którymi zmagają się rodzice. Ale także stawisz czoła współczesnym wymaganiom, takim jak ślęczenie przed ekranami telefonów i komputerów. Przejmiesz kontrolę nad elektronicznymi zabawkami, zanim one przejmą kontrolę nad Twoim dzieckiem. Chce pomóc Ci w przygotowaniu Twojego dziecka do samodzielnego i dorosłego życia. Książka, którą teraz trzymasz, będzie Twoim przewodnikiem. Dasz radę!


 

 

Napisali o książce

Odebrałam przesyłkę. Najnowsza książka Doroty Zawadzkiej. Uważam, że instynkt, który mamy jest podstawą ale wiedza fachowa jest idealnym dopełnieniem. To plus miłość rodzicielska tworzy rodzica świadomego. Chętnie czytam o różnych metodach i podejściach, a później wybieram co jest dla mnie wartościowe i co chciałabym przełożyć na grunt mojej rodziny.

caly_swiat_liwki

Już mam. Nie spodziewałam się, bo zamówiłam wczoraj, a dziś już jest ze mną w pracy. DZIĘKUJĘ. Niezmiernie się cieszę, że jest gruba a nie 120 stron z większością zdjęć. Śliczna. Aż pali się w rękach by czytać. Czekam na następne.

Marcela Falkiewicz

Mam Super książkę od @superniania. Polecam bardzo ? Ciekawa, mądra, dużo mądrych wskazówek i informacji.

matkax6

Masz w domu skarb „tym skarbem jest twoje dziecko, osobiście długo czekałam na książkę @superniania. Uważam ją za wspaniałą osobę, od lat obserwuję, od lat słucham, od lat popieram!

bad.mommy2

Świetna książka, a i pajacykowi się dostanie <3

PaniDorotkaPedagog

DOROTA ZAWADZKA

Superniania

Dorota Zawadzka, w powszechnej świadomości znana jako Superniania. Psycholog rozwojowy, doradca rodzinny oraz trener umiejętności społecznych. Doradca Rzecznika Praw Dziecka, wyróżniona Orderem Uśmiechu. Na sprawach rozwoju, wychowywania oraz potrzeb młodego człowieka zna się jak mało kto.

Kup Książkę

WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE
Pojedyncza książka
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Wybór czytelników
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Świnki trzy
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorowe zdjęcia , które pomogą w wychowywaniu cudownego człowieka. Dlatego „Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!” to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.