Strona Główna


 

„Moje dziecko nie chce jeść”, „Z ukochanego aniołka zmieniło się w rozrabiakę”, „Nie mogę oderwać dziecka od Internetu”.

NIC DZIWNEGO, ŻE DOROTA „SUPERNIANIA” ZAWADZKA OTRZYMAŁA W SWOIM ŻYCIU SETKI WIADOMOŚCI, KTÓRE ZACZYNAŁY SIĘ SŁOWAMI: „PANI DOROTO, DZIECKO MI SIĘ POPSUŁO!”.


Ale spokojnie. To zupełnie normalne i do opanowania! Superniania omawia najczęściej pojawiające się problemy w relacjach dzieci z rodzicami. Oferuje gotowe rozwiązania, które pozwolą Ci skutecznie pokonywać te trudności. Dorota Zawadzka przelewa na karty swojej książki 35 lat doświadczeń pracy z rodzinami w Polsce. Skupia się na kluczowym okresie dorastania młodego człowieka – od 2. do 6. roku życia.

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.

Ta książka odpowiada między innymi na te pytania:

Co zrobić, gdy Twoje idealnie grzeczne dziecko nagle zaczyna dawać Ci w kość?

Jakie są najważniejsze obszary rozwoju dziecka w wieku od 2. do 6. lat?

Dlaczego rodzic nie może być wzorem tylko od czasu do czasu?

Jak radzić sobie z wyzwaniami współczesności – erą komputerów i smartfonów?

Dlaczego chęć rodziców do rozwijania się i dokonywania zmian jest nadzieją na lepszy świat?

„Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!” to książka, którą powinien przeczytać każdy rodzic przed puszczeniem swojego dziecka do szkoły!


 

JAK WYCHOWAĆ WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA?

Masz w domu skarb. Tym skarbem jest Twoje dziecko. Pamiętaj o tym zawsze! Dzieci są z nami tak naprawdę tylko na chwilę. Trzeba dobrze wykorzystać ten okres. Bardzo bym chciała, mój drogi dorosły, abyś tak jak ja uznał, że czas ten jest niezwykle cenny. Wierzę, że dzięki lekturze tej książki oraz wprowadzeniu w życie zawartych w niej rad i pomysłów będziesz mógł kiedyś powiedzieć: „Jesteśmy szczęśliwą rodziną, lubimy być ze sobą, rozumiemy się i jesteśmy dla siebie ważni”. Starałam się – oprócz zawarcia konkretnych wskazówek i metod wychowawczych – pokazać Ci, że najważniejsze w Twoim rodzicielskim zadaniu jest wychowanie takiego człowieka, jakim on sam chciałby być.

RODZICU, UFAJ SWOJEJ INTUICJI

Jesteś świetnym rodzicem. Ufaj swojej intuicji. Jeśli potrzebujesz porady lub wskazania właściwego kierunku, ta książka będzie dobrym drogowskazem. W przystępny i nowoczesny sposób przekonasz się, co robić, gdy dziecko w opinii rodzica jest niegrzeczne, nagle zachowuje się w sposób nieoczekiwany, bije rodzica lub rodzeństwo, rzuca przedmiotami czy pluje. Dowiesz się, jak pomóc dziecku, które ma kłopoty z zasypianiem, które nie chce próbować nowych potraw. Udzielisz wsparcia maluchowi, o którym dorośli mówią, że z jakiegoś powodu jest nie takie, jakie „powinno być”, bo interesuje się czy bawi inaczej niż rówieśnicy. 

MISJA – WYCHOWANIE

W książce znajdziesz jasno sformułowane poglądy na misję wychowywania dziecka. Dzięki temu będziesz w stanie zmierzyć się z odwiecznymi trudnościami, z którymi zmagają się rodzice. Ale także stawisz czoła współczesnym wymaganiom, takim jak ślęczenie przed ekranami telefonów i komputerów. Przejmiesz kontrolę nad elektronicznymi zabawkami, zanim one przejmą kontrolę nad Twoim dzieckiem. Chce pomóc Ci w przygotowaniu Twojego dziecka do samodzielnego i dorosłego życia. Książka, którą teraz trzymasz, będzie Twoim przewodnikiem. Dasz radę!


 

Książka z bliska!

Kliknij w strzałkę, aby przewrócić kartki. Zobacz spis treści i próbkę tego, jak prezentuje się wnętrze książki Doroty Zawadzkiej Superniani.

DOROTA ZAWADZKA

Superniania

Dorota Zawadzka, w powszechnej świadomości znana jako Superniania. Psycholog rozwojowy, doradca rodzinny oraz trener umiejętności społecznych. Doradca Rzecznika Praw Dziecka, wyróżniona Orderem Uśmiechu. Na sprawach rozwoju, wychowywania oraz potrzeb młodego człowieka zna się jak mało kto.

Kup Książkę

WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE

Koniec
darmowej dostawy

Pojedyncza książka
autograf Autorki!
DARMOWA DOSTAWA
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki!
Wybór czytelników
autograf Autorki!
DARMOWA DOSTAWA
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki!
Świnki trzy
autograf Autorki!
DARMOWA DOSTAWA
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki!

Do końca darmowej dostawy zostało:

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorowe zdjęcia , które pomogą w wychowywaniu cudownego człowieka. Dlatego „Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!” to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.