Strona Główna
Chcesz przekazać ważną rzecz, a czujesz, że mówisz do ściany? Odczuwasz tremę? Spokojnie, jest na to sposób. Tomasz Kammel zdradza swoje sztuczki, aby każdy potrafił się dogadać i mógł poczuć MOC W GĘBIE!

Masz świetny pomysł, ale brakuje Ci odwagi, żeby powiedzieć o nim na głos w pracy lub szkole. Na imprezie nie pamiętasz imienia osoby, która przedstawiła Ci się 30 sekund wcześniej. Umiejętność dogadywania przyda Ci się przy niezliczonych okazjach!

BESTSELLER! PONAD 15 000+ ZADOWOLONYCH CZYTELNIKÓW.

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.

Ta książka odpowiada między innymi na te pytania:

Jak gadać tak, aby się dogadać?

Dlaczego zżera nas trema i jak sobie z nią radzić?

Jakie sztuczki zastosować, aby przemawiać jak sceniczny wyga?

Co zrobić z rękami, nogami i twarzą podczas mówienia?

Jakie rady w temacie prezentacji i mówienia mają naukowcy i eksperci?

DLA TWOJEJ WYGODY

Jesteś dobrym – a kto wie: może nawet znakomitym – mówcą. Wiadomo, bywa, że są lepsi, czasem wybitni – ale mimo to wiem, co mówię. Już teraz jesteś dobrym mówcą. Każdy z nas to potrafi. Jedyne, czego Ci potrzeba, to odnaleźć wygodę, którą niektórzy nazywają indywidualnym stylem. Książka, którą trzymasz w rękach, jest napisana tak, aby było Ci wygodnie. Nie męcz się poszukiwaniami. Spokojnie czytaj i korzystaj. 

PRZETESTOWANE

Czasem wystarczy tylko jeden odbiorca wypowiedzi, aby w głowie pojawiła się plątanina myśli. Zastanawiasz się jak stanąć, co zrobić z rękami, na kogo patrzeć, jak brzmieć wyraźnie i wypowiadać się poprawnie. Właśnie wtedy trzeba mieć moc w gębie. Opisane sposoby nie wymagają testów wiarygodności. Zrobiłem to za Ciebie i zbadałem wszystkie na samym sobie. Zresztą robię to właściwie od 20 lat. Psycholodzy, z których wiedzy skorzystałem, też skrupulatnie sprawdzili te kwestie.

CZYTAJ I DZIEL SIĘ!

Jeśli podzielisz się informacją o książce w swoich mediach społecznościowych, wrzucając pod wpisem hasztagi: #mocwgebie i #tomaszkammel, to moje oko rozbłyśnie łzą wzruszenia. Może wyjdę na mazgaja – ale co tam! 


Zajrzyj do bezpłatnej próbki

Zobacz próbkę tego, jak prezentuje się wnętrze książki Tomasza i czego możesz spodziewać się po treści książki!

To między innymi od @tomaszkammel uczyłam się wystąpień publicznych. Teraz sięgam po Jego książkę, która jest nie tylko o wystąpieniach, ale i o relacjach międzyludzkich. Z całego serca polecam każdemu, kto chce tak gadać, by się dogadać.

anetamoniuszko.pl

@tomaszkammel pomógł mi na maturze to i pomoże w późniejszym życiu! Niewątpliwie kontakty interpersonalne są podstawą w odnoszeniu sukcesu, więc jest to lektura obowiązkowa ?

jestem_maciekk

Ledwo odebrałem przesyłkę, a już zabieram się za czytanie! Inne książki muszą poczekać ?

lukasz.dzielo

Jutro z rana rozprawa w Sądzie Okręgowym w Sieradzu. Będziemy mieli moc w gębie?

gzadwokaci

Teraz to będę wymiatać na seminariach :D plus autograf ulubionego ‚Pana z TV’ ♥

doborah

TOMASZ KAMMEL

Czyli kto?

TOMASZ KAMMEL – optymista, showman, humanista. Człowiek, który o sztuce występowania przed publicznością wie wszystko. Na pewno znasz go z programów telewizyjnych (m.in.: Pytanie na Śniadania, The Voice of Poland, Kocham Cie, Polsko!, Teleexpress, Randka w ciemno i wiele, wiele innych). W Internecie zdradza tajniki skutecznej komunikacji na autorskim kanale „Kammel Czanel” na YouTube.

Kup Książkę

WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE
Moc w gębie
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Wybór czytelników
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Świnki trzy
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorowe zdjęcia, które pomogą Ci ogarnąć sztukę komunikacji. Dlatego „Moc w gębie” to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.