Strona Główna

CZY OGARNIĘCIE TWOJEGO DOMU MUSI BYĆ DODATKOWĄ PRACĄ NA PEŁEN ETAT? PRZYSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ!

Ula Pedantula zdradza jak w kilku krokach zaprowadzić ład i dobry podział obowiązków w Twoim domu. Zasługujesz na to, aby Twoje cztery kąty były zadbane i przytulne. Przy tym nie możesz się zaharować i musisz mieć też czas na czerpanie przyjemności z życia. U CIEBIE TAKŻE MOŻE BYĆ #POZAMIATANE!

BESTSELLER! JUŻ PONAD 20 000+ ZADOWOLONYCH CZYTELNIKÓW!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.

Dzięki tej książce:

– zorganizujesz swój dom tak, żeby wykonywanie codziennych czynności było łatwe,

– zdecydujesz na jakim polu odpuścić, aby nie zrobić z domu muzeum,

– nauczysz siebie i innych, że domowe obowiązki to obowiązki wszystkich domowników,

– przestaniesz gromadzić niepotrzebne rzeczy,

– odpoczniesz ze świadomością, że wszystko jest #pozamiatane.

PONAD 360 STRON KSIĄŻKI, KTÓRA ODMIENI TWÓJ DOM

Pomyśl o wszystkim, co każdego dnia robisz dla domu: drobne porządki, zakupy, gotowanie, duże sprzątanie, odkładanie rzeczy na miejsce, dbanie o kwiaty, o wystrój, pamiętanie o wszystkim. I tak codziennie. Praca na pełen etat. Dzieci to w sumie dwa etaty: poranny i wieczorny. Razem z pracą zawodową daje to aż… 32 godziny na dobę… A przecież kiedyś trzeba jeszcze spać :)

JEST NA TO RADA!

Masz tyle czasu? Ja też nie. Mimo to chciałabym, żeby mój dom był zadbany, przytulny, uporządkowany. Chciałabym mieć czas dla Rysia: chodzić z nim na spacery, rysować, układać Lego czy grać w planszówki. Chciałabym wieczorem przytulić się do męża i spędzić razem miły wieczór przy winie i dobrym filmie. Nie można mieć wszystkiego? Ano można! Jak? To proste: dobra organizacja, rozsądne podejście i podział obowiązków. Pomogę ci w każdej z tych rzeczy!

TWÓJ DOM MOŻE BYĆ LEPSZYM MIEJSCEM

Życzę ci, żeby lektura tej książki była fajnie spędzonym czasem. Mam nadzieję, że na kolejnych kartkach odkryjesz inspiracje i pomysły, ale przede wszystkim, że znajdziesz w sobie dużo chęci do zmian. Marzy mi się, żeby ta książka sprawiła, że odmienisz trochę swój dom. Tak, żeby był lepszym miejscem. Lepszym przede wszystkim dla ciebie!

CZYTAJ I PODZIEL SIĘ!

Jeśli podoba Ci się „Pozamiatane”, powiedz o tej książce znajomym, kup ją w prezencie dla kogoś, kto może jej potrzebować albo po prostu komuś pożycz. Zrób fajną fotkę książki i napisz o niej dwa słowa w mediach społecznościowych. Wrzuć fotki na Insta lub Facebooka, oznaczając jako #pozamiatane, żebym mogła je zobaczyć! Pokaż, jak wygląda twoje #pozamiatane!

Zajrzyj do środka książki!

Kliknij w strzałkę, aby przewrócić kartki. Zobacz spis treści i próbkę tego, jak prezentuje się wnętrze książki Uli.

Dobra przeczytałam dopiero 60 stron i zdążyłam już wymalować kuchnię i pokój, wyszorować i wypastować podłogi, umyć okna, zmienić firanki i strach pomyśleć co będzie po dalszym czytaniu ???

piwowarczykkatarzyna

Skończyłam ?? książka jest tak genialna jak myślałam. Mimo śledzenia Twojego kanału @ulapedantula to dowiedziałam się kilku ważnych rzeczy ? dzięki Ci za napisanie tej książki. Będzie do czego wracać w razie kłopotów domowych. Książka wylądowała na półce z moimi ulubionymi pozycjami. Pozdrawiam i polecam wszystkim

my_cottage_house

Mam i ja. Piękne wydanie, fajnie i prosto napisane. Działa motywująco. Zaczynam w weekend zmiany w domku. Ja za bardzo nie mam co zmieniać, bo dbam o porządek, ale przyda się ma zaś bo są megaciekawe rady i według mnie powinna być jak biblia w każdym domu.

kutwasinska

Uwielbiam być Panią Domu?Poważnie! ❤Sprzątać, gotować, aranżować wnętrze…ect… jestem wręcz uzależniona od prasy, blogów o tej tematyce i wszelkich poradników ?
Polecam Wam długo wyczekiwaną przeze mnie książkę przecudnej Uli Pedantuli ❤ wszystko o czym na blogu i kanale YT, zapisane i zilustrowane w przejrzysty, czytelny i barwny sposób.
Polecam!
Wracam do lektury??

mamitka_sonitka

Nowy nabytek, aby porządek w moim domu utrzymywał się na takim samym albo nawet i lepszym poziomie, a dbanie o dom nie spędzało snu z powiek i było jeszcze większą przyjemnością niż jest.

margarnetka

Czyta się bardzo dobrze ? tak dobrze, że przestać nie mogę… ❣️Książka trafiona w 100% . Polecam każdemu z czystym sumieniem ??

aqnieshka.dz

ULA PEDANTULA

Czyli kto?

ULA CHINCZ – dziennikarka telewizyjna. Domowe alter ego Uli to popularny blog oraz kanał na YouTube. Ula Pedantula podpowiada jak sobie radzić z codziennymi domowymi wyzwaniami: usuwaniem plam, organizacją domu, wykonaniem niebanalnych dekoracji i oryginalnych prezentów. Wszystko po to, żeby pokazać, że domowe obowiązki mogą być fajne!

Kup Książkę

WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE

Pozamiatane!
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Wybór czytelników
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Świnki trzy
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorowe zdjęcia, które pomogą Ci w ogarnięciu domu. Dlatego „Pozamiatane” to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

PARTNERZY KSIĄŻKI

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.