Strona Główna

CZY OGARNIĘCIE TWOJEGO DOMU MUSI BYĆ DODATKOWĄ PRACĄ NA PEŁEN ETAT? DLACZEGO CODZIENNE CZYNNOŚCI SĄ TAK UCIĄŻLIWE? PRZYSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ!

Ula Pedantula zdradza jak w kilku krokach zaprowadzić ład i dobry podział obowiązków w Twoim domu. Zasługujesz na to, aby Twoje cztery kąty były zadbane i przytulne. Przy tym nie możesz się zaharować i musisz mieć też czas na czerpanie przyjemności z życia. Ula przychodzi z pomocą, aby pokazać Ci jak podejść do tego z głową.

U CIEBIE TAKŻE MOŻE BYĆ #POZAMIATANE!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do przejrzenia najczęściej zadawanych – o tutaj.

Dzięki tej książce:

– zorganizujesz swój dom tak, żeby wykonywanie codziennych czynności było łatwe,

– zdecydujesz na jakim polu odpuścić, aby nie zrobić z domu muzeum,

– nauczysz siebie i innych, że domowe obowiązki to obowiązki wszystkich domowników,

– przestaniesz gromadzić niepotrzebne rzeczy,

– odpoczniesz ze świadomością, że wszystko jest #pozamiatane.

PONAD 360 STRON KSIĄŻKI, KTÓRA ODMIENI TWÓJ DOM

Pomyśl o wszystkim, co każdego dnia robisz dla domu: drobne porządki, zakupy, gotowanie, duże sprzątanie, odkładanie rzeczy na miejsce, dbanie o kwiaty, o wystrój, pamiętanie o wszystkim. I tak codziennie. Praca na pełen etat. Dzieci to w sumie dwa etaty: poranny i wieczorny. Razem z pracą zawodową daje to aż… 32 godziny na dobę… A przecież kiedyś trzeba jeszcze spać :)

JEST NA TO RADA!

Masz tyle czasu? Ja też nie. Mimo to chciałabym, żeby mój dom był zadbany, przytulny, uporządkowany. Chciałabym mieć czas dla Rysia: chodzić z nim na spacery, rysować, układać Lego czy grać w planszówki. Chciałabym wieczorem przytulić się do męża i spędzić razem miły wieczór przy winie i dobrym filmie. Nie można mieć wszystkiego? Ano można! Jak? To proste: dobra organizacja, rozsądne podejście i podział obowiązków. Pomogę ci w każdej z tych rzeczy!

TWÓJ DOM MOŻE BYĆ LEPSZYM MIEJSCEM

Życzę ci, żeby lektura tej książki była fajnie spędzonym czasem. Mam nadzieję, że na kolejnych kartkach odkryjesz inspiracje i pomysły, ale przede wszystkim, że znajdziesz w sobie dużo chęci do zmian. Marzy mi się, żeby ta książka sprawiła, że odmienisz trochę swój dom. Tak, żeby był lepszym miejscem. Lepszym przede wszystkim dla ciebie!

CZYTAJ I PODZIEL SIĘ!

Jeśli podoba Ci się „Pozamiatane”, powiedz o tej książce znajomym, kup ją w prezencie dla kogoś, kto może jej potrzebować albo po prostu komuś pożycz. Zrób fajną fotkę książki i napisz o niej dwa słowa w mediach społecznościowych. Wrzuć fotki na Insta lub Facebooka, oznaczając jako #pozamiatane, żebym mogła je zobaczyć! Pokaż, jak wygląda twoje #pozamiatane!

Zajrzyj do środka książki!

Książkę dosłownie pochłonełam w jeden dzień. Od kiedy pamiętam oglądam pana Radka na YT i dażę go ogromnym szacunkiem, gdy dowiedziałam się o książce to mimo wszystko podeszłam do niej dość sceptycznie, ponieważ nie lubię książek typu "powiem ci jak masz żyć”. Tutaj dostajemy coś totalnie innego, podejście do tematu jest bardzo profesjonalne – wszystkie metody rzetelnie przedstawione na podstawie analiz badań wielu specjalistów, znawców tematu uczenia się. Widać, że autor się postarał i włożył w ten projekt dużo pracy i serca. Wszystko opisne w sposób przystępny do każdego i tak uważam, że właśnie jest to książka dla każdego ucznia jak i dla osób dorosłych, które też ciągle zdobywają nową wiedzę .

zuzis

Metody nauki, jakie dotychczas mogliśmy znaleźć głównie w formie badań, Radek Kotarski umiejętnie przełożył na papier. Niektórych form w ogóle nie znałem, niektóre już używałem (mniej lub bardziej świadomie) – ale nawet w nich odkryłem nowości! I tak oto przy metodzie walenia, natrafiłem na metodę notowania Cornella, o której dotąd nie miałem pojęcia.
Bardzo ładna oprawa graficzna, proste sformułowanie informacji i podparcie przedstawionych metod licznymi badaniami – jest to książka jak najbardziej godna czasu i pieniędzy! Polecam ciepło.

Paweu

ULA PEDANTULA

Czyli kto?

ULA CHINCZ – dziennikarka telewizyjna. Domowe alter ego Uli to popularny blog oraz kanał na YouTube. Ula Pedantula podpowiada jak sobie radzić z codziennymi domowymi wyzwaniami: usuwaniem plam, organizacją domu, wykonaniem niebanalnych dekoracji i oryginalnych prezentów. Wszystko po to, żeby pokazać, że domowe obowiązki mogą być fajne!

Kup Książkę

WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE

Koniec
darmowej dostawy

Pojedyncza książka
autograf Autorki!
DARMOWA DOSTAWA
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki!
Wybór czytelników
autograf Autorki!
DARMOWA DOSTAWA
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki!
Świnki trzy
autograf Autorki!
DARMOWA DOSTAWA
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki!

Do końca darmowej dostawy zostało:

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Otrzymujesz więc solidną i twardą oprawę, a w niej przyjemny papier oraz kolorowe zdjęcia, które pomogą Ci w ogarnięciu domu. Dlatego „Pozamiatane” to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

PARTNERZY KSIĄŻKI

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.