Back to school – MEGA promocja!

Dawno się nie odzywaliśmy, ale łapaliśmy ostatnie promienie wakacyjnego słońca! Niestety wakacje się skończyły, czas wrócić do szkoły. Wiemy, że dla niektórych z Was to trudny czas, dlatego jak co roku próbujemy go nieco załagodzić.

W tym roku robimy coś odjechanego!

Po pierwsze: w dniach 1-5 września WSZYSTKIE nasze książki kupicie z darmową dostawą na terenie Polski. No dobrze, ale to w tym takiego odjechanego – taka promocja to już prawie „altenbergowy standard”.

Ale tym roku robimy coś szalonego, bo do każdej książki w wersji papierowej dokładamy jej wersję elektroniczną GRATIS. Zupełnie za darmo. Za nic, nada, null!

Czyli: kupujesz sobie Włam się do mózgu, albo W głowie się poprzewracało, albo Przepis na człowieka, albo Otwórz oczy, albo którąkolwiek z książek, które mają wersje cyfrowe – po zaksięgowaniu wpłaty dostajesz w mailu linki do pobrania ich elektronicznych wersji.

Gdyby to były Telezakupy Egzotyczny Owoc powiedzielibyśmy, że to takie 2 w 1. Ale nie musicie „dzwonić już teraz” – po prostu wpadnijcie do nas i kupcie sobie wszystko czego potrzebujecie do szkoły i do poczytania wieczorami pod kocykiem.

Promocja ebookowa dotyczy książek, które mają u nas wersje cyfrowe, ale darmowa dostawa jest na WSZYSTKO!

(WAŻNE: e-mail z darmowymi ebookami jest wysyłany w momencie wysłania książki papierowej, co najczęściej oznacza następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)

Łagodnego powrotu do szkoły!