BLACK FRIDAY? CYBER MONDAY? BLACK WEEK w Altenbergu trwa od dziś do 29 listopada!

Zniżki, zniżki i jeszcze raz zniżki. Co Altenberg oferuje z okazji święta zakupowego wszystkim książkoholikom (i nie tylko) oraz tym, którzy pragną książkoholikom (i – oczywiście – nie tylko!) zrobić prezent? Nie obniżamy co prawda cen książek (bo skoro Autorzy to nasi partnerzy, jesteśmy zobowiązani, by dotrzymywać naszych umów!), ale wszystkie nasze pozycje (a możesz mieć pewność, że wszystkie są wartościowe i godne nie tylko zakupu, ale przede wszystkim lektury) możesz nabyć z DARMOWĄ DOSTAWĄ!

Dlaczego warto?

Bo nasze książki są nie tylko świetne merytorycznie, ale ich forma po prostu zachwyca (twarda oprawa, piękne ilustracje, świetny skład).

Bo w naszym wydawnictwie każdy znajdzie coś dla siebie (wydajemy różnych Autorów, ale łączy ich jedno – naprawdę mają oni wiele do powiedzenia, i właśnie dlatego napisali swoje książki).

Bo każda nasza książka to solidna porcja przydatnej wiedzy lub umiejętności (tak, nasze książki mają moc zmiany świata na lepsze!).

22–29 listopada 2021 – Black Week w Altenbergu to moment, by kupić WYJĄTKOWĄ TREŚĆ w WYJĄTKOWEJ FORMIE. Darmowa dostawa trwa. Kup dziś, a już jutro możesz mieć daną książkę u siebie!