Dzień Darmowej Dostawy

Nadszedł długo wyczekiwany przez nas dzień. Drogi Czytelniku/Droga Czytelniczko, jesteście gotowi?

Może zima jak co roku zaskoczyła kierowców, ale Was z pewnością nie zaskoczy nasze zimowe święto. DDD, czyli Dzień Darmowej Dostawy, czas zacząć!

Tylko dziś, 14 grudnia 2021 do 23:59, masz szansę upolować (oczywiście w stylu XXI-wiecznym, a więc nie w lesie i bez dzidy, ale na naszej stronie internetowej za pomocą myszki lub touchpada) wszystkie książki wydawnictwa Altenberg i nie zapłacić ani grosza za dostawę. Dlaczego warto?

  • Bo to idealny moment, by kupić prezent dla siebie i dla bliskich zanim rozpocznie się prawdziwa świąteczna zakupowa gorączka.
  • Bo wszystkie książki wyślemy błyskawicznie, masz więc pewność, że dotrą na czas.
  • Bo u nas kupisz nie tyle prezent, co wartość – nasze książki zmieniają świat na lepsze.
  • Bo u nas znajdzie się książka dla każdego – różnorodna tematyka i różnorodni autorzy to przestrzeń, w której odnajdą się najbardziej wybredni.
  • Bo prócz wartości merytorycznej nasze książki przynoszą jeszcze jeden bonus – twarda oprawa, niepowtarzalne ilustracje i dbałość o detale to dowód, że piękna treść zasługuje na równie piękną formę.

To co? Świętujesz z nami? Otwieramy bezalkoholowego szampana (bo to niestety dzień roboczy…) i pijemy do 23:59! A potem zaganiamy wydawnicze elfy do pracy, pakujemy książki i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. 

Pamiętaj, że to ostatnia szansa w tym roku, by kupić u nas książki i wysyłkę otrzymać GRATIS!