Jak gadać, żeby się dogadać? Najnowsza książka Tomka Kammela już w sprzedaży!

Tembr głosu, który każdy słuchacz Radia Zet rozpozna o dowolnej porze dnia i nocy, niezależnie od stanu, w jakim by się znajdował. Cykl felietonów Tomasza Kammela przyciągnął dotąd przed radiowe odbiorniki tysiące słuchaczy – i wcale nie dlatego, że były to pogadanki o komunikacji. Ale dlatego, że te pogadanki każdy mógł odnieść do własnego życia. Nie wystarczy bowiem wiedza – trzeba jeszcze umieć w prosty sposób ją przekazać i pokazać, jak wykorzystać wszelkie rady i wskazówki w praktyce, by zmienić rzeczywistość na lepsze.

To właśnie zrobił Tomek – tak powstała książka, która uczy, jak w codziennych sytuacjach uzyskać kompromis, czyli stan, w którym wszystkie strony są zadowolone. „Dogadajmy się” – jak? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz, czytając o 49 przypadkach, w których rozmowa nie zawsze okazuje się tak prosta, jak mogłoby się wydawać.

Kupując książkę w przedsprzedaży, do 8 listopada, zgarniesz darmową dostawę i gratisowy ebook (wysyłka na bieżąco!). Dlaczego warto? Bo dzięki tej pozycji nauczysz się, co mówić w trudnej sytuacji i jak dogadać się w podzielonym świecie, a także zyskasz pewność siebie w komunikacji!