Świąteczny prezent? Gwarantujemy dostawę jeszcze przed Wigilią!

Za parę dni Wigilia, a Ty nie masz jeszcze prezentu dla bliskich? To pytanie to prawdziwy marketingowy wytrych na tydzień lub kilka dni przed Świętami. My nie uprawiamy jednak marketingowej mowy-trawy, nie obiecujemy ani gruszek, ani kokosów na wierzbie (ani żadnych innych czy to polskich, czy egzotycznych owoców), ale informujemy i podajemy twarde dane.

Jeśli chciałbyś, drogi Czytelniku, sprawić swoim bliskim książkowy prezent i podarować im pozycje, które mają wartość, a do tego zostały wydane z najwyższą dbałością o detale, by cieszyć nie tylko umysł, ale i oko, to jeszcze zdążysz!

Wystarczy, że złożysz zamówienie na książki Altenberga na naszej stronie do 22 grudnia 2021 do godz. 19.00, a zapewniamy Cię, że wszystkie paczki trafią na wskazany przez Ciebie adres jeszcze przed Wigilią, tak abyś mógł je położyć (znaczy się… oczywiście, że nie Ty, ale Mikołaj lub Gwiazdor!) pod choinką. 

Pamiętaj jednak, że gdy kupisz książki po godz. 19.00 w środę, gwarancji dostawy przed 24 grudnia już dać nie możemy. Od dziś masz jednak prawie trzy pełne dni, by w tej przedświątecznej gorączce wybrać coś idealnego w naszej internetowej księgarni – oferta jest nie tylko bogata, ale i różnorodna!