Zestaw prezentowy z dedykacją od Uli Pedantuli!

Dla bliskich lub dla siebie. Bo Ula Chincz udowadnia, ze wcale nie trzeba być perfekcyjną – przeciwnie. Dużo ważniejsze od gonienia za ideałem okazuje się polubienie siebie, cieszenie się życiem i budowanie szczerych relacji z innymi. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Spraw sobie prezent, przeczytaj, zainspiruj się i „Podaj dalej” – tak samo jak „Pozamiatane”, dzięki któremu zorganizujesz nie tylko swoje życie, ale i dom, przez co wykonywanie codziennych obowiązków stanie się niezwykle łatwe. I przede wszystkim dowiesz się, gdzie należy odpuścić. Podobnie jak nie musisz być chodzącą doskonałością, tak Twoje cztery kąty to nie muzeum.

To wszystko świetnie dopełni „PlanUlek”, który możesz mieć zawsze pod ręką. Nie – to nie jest zwykły kalendarz, ale Twój osobisty planner, gdzie znajdziesz również sprawdzone pomysły i porady Autorki, jak jeszcze lepiej ogarnąć życie (nie tylko domowe). A może ktoś bliski potrzebuje czegoś, co podkreśli jego wyjątkowy styl?

Unikalny zestaw prezentowy od Uli Pedantuli to okazja, by rozpieścić tych, których kochamy. Nie zapominając w tym o sobie. Nie czekaj i zgarnij zestaw z odręczną dedykacją Uli – pamiętaj, że liczba zestawów jest limitowana.

Wysyłka nastąpi na początku listopada.