Pierwszy nakład
Władaj i gadaj
wyczerpany!

Pierwszy nakład „Władaj i gadaj” wyczerpany!

UWAGA – osoby, które zamówiły „Władaj i gadaj” do 30 października 2019 do godziny 14:00 dostaną swoje Władki jeszcze z puli pierwszego nakładu. Planowany czas wysyłki zamówień z drugiego nakładu złożonych po 14:00 (30.10.2019) to na ten moment początek grudnia 2019. Drugi nakład jest obecnie w dodruku. Czas realizacji może ulec zmianie – o wszystkim będziemy informać na bieżąco.

Nieustannie trwa sprzedaż „Władaj i gadaj”. Warto zamówić więc już teraz i załapać się na pierwszeństwo w wysyłce drugiego nakładu. Wysyłki realizujemy zgodnie z kolejnością zamówień, od najstarszego. Na tę chwilę nie wiemy także kiedy… wyczerpie się drugi nakład. Zainteresowanie jest wciąż ogromne, dlatego zachęcamy do zakupów. 

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem popularności „Władka”. Zdawaliśmy sobie sprawę, że sukces „Grama to nie drama” powinien nas przygotować na to, co może się wydarzyć z „Władaj i gadaj”. Dlatego też zamówiliśmy czterokrotnie większy pierwszy nakład niż w przypadku „Gramy”. Okazało się, że wszystkie ok. 25 000 książek z pierwszego nakładu sprzedało się w niewiele ponad sześć tygodni. Zdecydowana większość z nich została podpisana przez Arlenę (trwało to w sumie 4 dni po osiem godzin podpisywania dziennie).

Kilkaset Władków pojechało w podróż po Unii Europejskiej (najwięcej do Zjednoczonego Królestwa – co było do przewidzenia).

Już dzisiaj zachęcamy do rezerwowania swoich Władków, szczególnie jeżeli planujecie je wręczyć swoim bliskim na prezent świąteczny. Zdajemy sobie sprawę, że jest końcówka października… Ale to jest naprawdę bardzo dobry moment, aby już pomyśleć o zbliżającym się Bożym Narodzeniu i zapewnić sobie wysyłkę Władków przed Świętami.

Książkę możecie zarezerwować tutaj:

⬇️⬇️⬇️