Władaj i gadaj BESTSELLEREM!

„Władaj i gadaj” Arleny Witt w dwa tygodnie uzyskał status bestsellera!

Jeszcze zanim ruszyła przedsprzedaż nowej książki Arleny, długo dyskutowaliśmy o tym, ile egzemplarzy sprzeda się w pierwszych tygodniach i nikt, absolutnie nikt nie odważył się rzucić liczbą 10 000 egzemplarzy w dwa tygodnie! Jesteśmy w szoku, nie wiemy co powiedzieć, ale cieszymy się ogromnie!

Dostajemy też coraz więcej pytań dotyczących terminu wysyłek – więc przy okazji pokażemy Wam jak będą wyglądać kolejne kroki:

  1. książki z drukarni trafiają do naszego magazynu i zostają zewidencjonowane (jeszcze nie znamy dokładnej daty – poinformujemy Was o tym niezwłocznie!),
  2. Arlena następnego dnia jedzie do magazynu i zaczyna podpisywać pierwsze książki,
  3. wszystkie podpisane egzemplarze do godziny 14 zostają wysłane jeszcze tego samego dnia (pojedynczo, lub w zestawach) do osób, które zamówiły „Władka” jako pierwsze (i jest duża szansa, że otrzymają oni swoje paczki następnego dnia roboczego – jeżeli zamawiali je do Polski 😉),
  4. Arlena dalej podpisuje książki – te które będą podpisane po godzinie 14 zostają przekazane do wysyłki na kolejny dzień,
  5. w zależności od tempa podpisywania i ostatecznej liczby zamówień – oceniamy, że wysyłka wszystkich egzemplarzy kupionych w przedsprzedaży powinna zająć od kilku do kilkunastu dni,
  6. nic się nie zmieniło w kwestii wysyłki pierwszej transzy zamówień – będzie to przed 24 października!

O każdym etapie będziemy z pewnością informować Was na naszych social mediach (możecie nas śledzić na: Facebooku, Twitterze i Instagramie) i tutaj na blogu!

Przedsprzedaż trwa od 17.09.2019 do 23.10.2019 do 23:59. Dlaczego warto zamówić już teraz? Tylko do zamówień przedpremierowych dodajemy DARMOWĄ PRZESYŁKĘ (na terenie Polski) i AUTOGRAF ARLENY.

Starym zwyczajem, przy zamówieniach z darmową dostawą – możecie sobie dobrać do zamówienia też inne książki i nadal nie zapłacicie za przesyłkę ani grosza!

Aha. Książkę „Władaj i gadaj” można zamówić… z wysyłką do krajów Unii Europejskiej, o czym informowaliśmy już wcześniej.

Przypominamy także, że jedna zamówiona książka to jeden obiad dla dzieci w ramach akcji Pajacyk!

To co? Kolejny krok to wyczerpanie pierwszego nakładu! Do dzieła! ⬇️⬇️⬇️