Wysyłka do UE w Altenbergu!

Tę prośbę słyszeliśmy chyba najczęściej: kiedy wysyłka za granicę?! Pracowaliśmy nad tym w pocie czoła i przy okazji przedpremiery „Władaj i gadaj” uruchomiliśmy wysyłkę na terenie Unii Europejskiej!

Zasady są następujące: realizujemy wysyłki zagraniczne do krajów UE (poza Maltą i Cyprem) dla zamówień z książkami „Grama to nie drama” oraz „Władaj i gadaj” Arleny Witt. Do książek Arleny można dobrać także inne książki naszych autorów – wtedy wszystko wyślemy poza Polskę w jednej paczce.

Mówiąc inaczej (pozdrawiamy Paulinę! ❤️):

  • Grama/Władaj w koszyku = wysyłamy do UE!
  • Grama/Władaj + inna książka Altenberga (np. Włam się do mózgu lub Pozamiatane) = wysyłamy do UE!
  • książka/książki inne niż Grama lub Władaj = w tym momencie nie wyślemy za granicę.

Wysyłki zagraniczne realizujemy tylko z opcją bezpiecznych płatności Przelewy24. Najwygodniej zapłacić kartą, Apple/Google Pay lub odnaleźć numer konta do wpłaty z konta zagranicznego.

Jak zamówić poza kraje Unii Europejskiej?

Rozwiązanie, które nieźle się tu sprawdza to złożenie i opłacenie zamówienia za pośrednictwem osoby mieszkającej w Polsce, np. członka rodziny lub przyjaciela. Wówczas sprawnie dostarczymy książkę temu zaufanemu pośrednikowi. Przesyłkę można wtedy odebrać podczas najbliższej wizyty lub poprosić o pomoc w przekazaniu na dowolny adres.

Pozostałe aktualności