Wysyłka do UE w Altenbergu dla wszystkich książek!

Drodzy czytelnicy z Unii Europejskiej! Choć prośbę o uruchomienie wysyłki zagranicznej słyszeliśmy bardzo często – nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu! Zaraz po ogłoszeniu, że można zamawiać książki za granicę, zamówienia się posypały w takim tempie, że aż mieliśmy chwilowe problemy z ich obsłużeniem (teraz już wszystko działa jak należy ?).

Po otrząśnięciu się z pierwszego szoku i dokręceniu odpowiednich śrubek – miło nam poinformować, że wysyłka na terenie UE (bez Malty i Cypru) dotyczy teraz wszystkich książek z naszego wydawnictwa! Możecie zamawiać nawet pojedyncze sztuki dowolnej książki, chociaż lepiej od razu zamówić zestaw – po co kilkukrotnie płacić za przesyłkę! ?

Nadal wysyłki zagraniczne realizujemy tylko z opcją bezpiecznych płatności Przelewy24. Najwygodniej zapłacić kartą, Apple/Google Pay lub odnaleźć numer konta do wpłaty z konta zagranicznego (to ważny punkt – poniżej wrzucamy wideo jak odnaleźć ten właśnie numer konta!)

Jak zamówić poza kraje Unii Europejskiej?

Rozwiązanie, które nieźle się tu sprawdza to złożenie i opłacenie zamówienia za pośrednictwem osoby mieszkającej w Polsce, np. członka rodziny lub przyjaciela. Wówczas sprawnie dostarczymy książkę temu zaufanemu pośrednikowi. Przesyłkę można wtedy odebrać podczas najbliższej wizyty lub poprosić o pomoc w przekazaniu na dowolny adres.

Pozostałe aktualności