Rozpoczęliśmy wysyłkę
Władaj i gadaj!

Na TEN moment czekali wszyscy!

Ci, którzy obserwują nas na Facebooku już wiedzą od wczoraj, że „Władaj i gadaj” przyjechało z drukarni do magazynu! Już pierwszego dnia udało się Arlenie podpisać całkiem pokaźną liczbę książek i nawet część (kilkaset) z nich została tego samego dnia wysłana do osób, które zamówiły Władka jako pierwsze (bo wysyłka idzie zgodnie z kolejnością zamówień).

Odnosząc się do naszej poprzedniej notki – pierwsze trzy punkty z listy kroków koniecznych do rozpoczęcia wysyłki mamy już za sobą! Oznacza to, że teraz pozostaje Wam bardzo intensywnie sprawdzać swoje skrzynki e-mail (sprawdzajcie raz na jakiś czas też folder spam), bo powinny tam trafić dwa maile.

Pierwszy – o tym, że Wasze zamówienie zostało zrealizowane – oznacza to, że paczka została skompletowana, zapakowana i ma na sobie list przewozowy i czeka na kuriera! Drugi e-mail to informacja od dostawcy – w momencie kiedy kurier przyjedzie do magazynu i zeskanuje Waszą paczkę – dostajecie informację, że paczka właśnie wyruszyła w podróż do Was!

UWAGA – może zdarzyć się tak, że paczka zostanie przygotowana jednego dnia, a dopiero drugiego przyjedzie po nią kurier (np. paczka została przygotowana do wysyłki danego dnia PO godzinie 14) – dlatego ten drugi mail jest zdecydowanie ważniejszy! ?

Jest nam bardzo miło, że wysyłacie nam już pierwsze zdjęcia świeżutkich i pachnących książek – nie przestawajcie! Wrzucajcie je na social media oznaczając je hashtagiem #wladajigadaj!

Przypominamy także, że jedna zamówiona książka to jeden obiad dla dzieci w ramach akcji Pajacyk!

Jeżeli jeszcze nie zamówiłaś/eś swojego egzemplarza to warto się pospieszyć póki jest darmowa wysyłka (i póki pierwszy nakład jeszcze nie jest wyczerpany)! ⬇️⬇️⬇️