Otrzymaliśmy przed chwilą informację od naszego przewoźnika, że ze względu na zamknięcie Eurotunelu ze skutkiem natychmiastowym jesteśmy zmuszeni wyłączyć przesyłki do UK i Irlandii w ogóle.

Paczki, które nie przekroczyły jeszcze granicy UK niestety zostaną zwrócone na nasz magazyn (jak tylko to się wydarzy – zwrócimy Wam pieniądze). Te, które już są na terenie UK zostaną dostarczone normalnie.

Nie wiemy niestety jaki jest status Waszych paczek – najlepszym źródłem informacji będzie w tej chwili strona śledzenia DHL. Jeżeli będziecie mieć jeszcze jakieś wątpliwości – piszcie do nas na sklep@altenberg.pl, postaramy się pomóc!

Sytuacja zablokowania tranzytu raczej się nie poprawi przez końcem roku, a zatrzymanie przesyłek już zapowiadaliśmy na 1 stycznia 2021, więc wygląda na to, że przez siłę wyższą wyłączyliśmy przesyłki do UK wcześniej. Zgodnie z tym o czym pisaliśmy wcześniej nie wiemy jeszcze czy możliwość zamawiania naszych książek z przesyłką do UK w ogóle kiedykolwiek wróci. Będziemy Was informować na bieżąco o rozwoju sytuacji.

Pozostałe wpisy