Darmowa dostawa już tylko dzisiaj!

Kochani! Zostały już ostatnie chwile darmowej dostawy na wszystkie książki Altenberga! Takiej okazji w najbliższej przyszłości już nie będzie, więc polecamy skorzystać, bo po co płacić za przesyłkę, skoro możecie nie płacić? 😉 Żeby ułatwić Wam decyzję, zebraliśmy 5 najlepiej sprzedających się książek w ostatnich dniach:

„Włam się do mózgu” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje metody uczenia się, na te znacznie bardziej efektywne. Nie ważne, czy uczysz się w szkole, indywidualnie, czy na przykład rozwijasz nowe hobby. W każdej sytuacji, kiedy musisz wchłonąć nowe informacje, przyda Ci się Włam!

„Władaj i gadaj” to pozycja obowiązkowa dla uczniów języka angielskiego, którzy są już na średnio zaawansowanym i zaawansowanym poziomie chcących poszerzyć swoje słownictwo. Do tego mnóstwo ćwiczeń i porad jak za naukę się zabrać, a to wszystko podane z humorem, który widzowie „Po Cudzemu” znają i kochają.

Czy nasze geny są wyrokiem? Czy to środowisko ma na nas największy wpływ? Dzięki książce Dawida Myśliwca „Przepis na człowieka” dowiesz się do jakich wniosków dotarli naukowcy i dlaczego jesteśmy, jacy jesteśmy.

Rafał Gębura opisał w formie reportaży prawdziwe historie 20 osób, które w trakcie wielogodzinnych rozmów podzieliły się z nim swoimi niezwykłymi doświadczeniami. Ich porażająca szczerość pozwala lepiej zrozumieć i oceniać świat, w którym żyjemy. Książka przekazuje także praktyczne wskazówki od ludzi, którzy żyją w nietypowy sposób lub wykonują niszowe zawody (np. jak zabezpieczać się w sieci).

Tomasz „Gimper” Działowy opisał metody, dzięki którym uda Ci się sprytnie i umiejętnie wykorzystać zasoby Internetu do tego by pracować lepiej i wydajniej zarówno w regularnej pracy, własnym biznesie czy w ramach swojej pasji. Mało tego – w większości przypadków nie potrzebujesz żadnych dodatkowych środków – wiele z opisanych źródeł jest zupełnie za darmo!

Nie znalazłeś nic dla siebie? Nie ma problemu – mamy jeszcze duuuuuużo wartościowych książek! 😎 Rzuć okiem poniżej:

Do końca darmowej dostawy zostało:

0godzin(y)0minut(y)0sekund(y)

Pozostałe wpisy