Informacja o wysyłkach

Drodzy klienci – bardzo dziękujemy Wam za zaufanie w tych trudnych czasach. Pracujemy bardzo ciężko, żeby zapewnić ciągłość wysyłek, ale w ostatnich dniach sprzedaż „Przepisu na człowieka” była tak duża, że mogą się pojawić drobne opóźnienia w wysyłkach, za co z góry przepraszamy.

Nasz magazyn oraz przewoźnicy paczek pracują nieustannie, z zachowaniem szczególnych zasad higieny i bezpieczeństwa. W magazynie wprowadzone zostały dodatkowe procedury: zmiany pracowników na siebie nie nachodzą, żeby ograniczyć kontakt, wszyscy pracownicy chodzą w maskach i rękawiczkach jednorazowych, a w przerwie między zmianami przeprowadzana jest dezynfekcja magazynu.

Niestety oznacza to, że liczba zamówień, którą jesteśmy w stanie obsłużyć jednego dnia jest nieco niższa niż zwykle. Dodatkowo dostajemy sygnały, że na sortowniach w ostatnim czasie też jest ponadprzeciętny ruch. Dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość – wszystkie zamówione książki z pewnością do Was dotrą!

Nasze biuro obsługi klienta jest cały czas do Waszej dyspozycji pod adresem sklep@altenberg.pl, prosimy jednak o cierpliwość – zgłoszeń mamy więcej niż zwykle, więc na odpowiedź możliwe, że trzeba będzie poczekać nieco dłużej (choć staramy się cały czas odpowiadać na bieżąco!).

Przypominamy, że stan swojej przesyłki możecie sprawdzić TUTAJ – będzie Wam potrzebny numer zamówienia i adres e-mail, na który było składane.

Pozostałe wpisy