Nowe formy dostawy

Miło nam poinformować, że powiększyliśmy listę metod dostawy o kolejnych partnerów.

Do Kuriera InPostu i Paczkomatów dołącza kurier DPD (koszt 14,90 zł) i Paczka w Ruchu (koszt 7,90 zł).

Porównanie naszych dostawców i ich oferty znajdziesz poniżej:

Zestawienie cen dostaw
DostawcaKurier InPostPaczkomaty 24/7 InPostKurier DPDPaczka w Ruchu
Cena11,90 zł9,90 zł14,90 zł7,90 zł
Czas dostawy *1 dzień roboczy1 dzień roboczy1 dzień roboczy3-5 dni roboczych
Godzina odbioru z magazynu **19:3019:3013:0016:00
Opłata za pobraniemTAK, koszt: 4,90 złTAK, koszt: 4,90 złTAK, koszt: 4,90 złNIE

* czas dostawy dotyczy oczywiście dni roboczych – czyli jeżeli zamawiasz w piątek, to najprawdopodobniej paczka zostanie do Ciebie dostarczona następnego dnia roboczego (poniedziałek, jeżeli nie ma świąt). Jeżeli zamawiasz w sobotę, niedzielę lub święto, to zamówienie może być nadane w następnym dniu roboczym i od momentu nadania potrzebuje jeszcze dnia (lub więcej w przypadku Paczki w Ruchu), żeby do Ciebie dotrzeć.

** godzina odbioru z magazynu to godzina, o której mniej więcej kurier danego dostawcy przyjeżdża do magazynu zabrać paczki z danego dnia. Czyli: jeżeli zamawiasz książkę o godzinie 10 rano w dniu roboczym, to niezależnie od wybranej metody dostawy – przygotujemy ją do wysyłki i przekażemy kurierowi tego samego dnia. Wtedy wszystko w rękach dostawcy! 😉 Jeżeli natomiast zamawiasz książki o godzinie 18 w dniu roboczym i zależy Ci na tym, żeby otrzymać je następnego dnia roboczego – wybierz ofertę InPostu (kuriera lub Paczkomat).

Oczywiście wszystkie terminy i czasy dostawy podajemy orientacyjnie, z założeniem, że zamówienie zostało złożone prawidłowo i wszystko idzie zgodnie z planem. Zdarzają się momenty, w których ten czas dostawy może się nieznacznie zmienić (przykładem jest okres świąteczny, kiedy zamówień jest po prostu duuuużo więcej, lub też wysyłka książki w okresie przedpremierowym – w takich przypadkach staramy się aktualne informacje zamieszczać na stronach poszczególnych książek).

Pozostałe wpisy