Start wysyłek Przepisu na człowieka

Nie mogliśmy się doczekać tej chwili! Wreszcie możemy potwierdzić bez cienia wątpliwości, że wysyłka pierwszej partii książek z podpisem Dawida Myśliwca ruszy JUŻ DZISIAJ! Jesteśmy w tej chwili w magazynie i podpisujemy pierwsze 5000 egzemplarzy (relację z podpisywania możecie śledzić na Instagramie Dawida, o ➡️ TUTAJ ⬅️)!

Podpisane książki od razu jadą do pakowania i w ręce kurierów, choć wysyłka może rozłożyć się jeszcze na kolejne dni – najpóźniej 23 marca powinny być nadane wszystkie egezmplarze z podpisami.

Osoby, które znalazły się w puli pierwszych 5000 zamówień prosimy o zaglądanie na swoje skrzynki mailowe – już wkrótce pojawią się tam informacje o nadaniu Waszej paczki (i numerze listu przewozowego do śledzenia!).

Kolejna partia książek (ta bez podpisów, ale nadal przedsprzedażowa) ma przyjechać do naszego magazynu ok. 26 marca (niestety opóźnienie jest spowodowane obecną sytuacją, więc mamy nadzieję, że rozumiecie ?) i tego samego dnia zaczniemy wysyłać je do Was.

Przypominamy, że nadal możecie jeszcze zamawiać „Przepis na człowieka” z DARMOWĄ DOSTAWĄ – jeszcze do 7 kwietnia do godziny 23:59!

Pozostałe wpisy