Aktualne terminy wysyłek – 25.11

Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną mamy drobne opóźnienia w dostawach niektórych książek z drukarni co ostatecznie przekłada się na późniejsze niż zwykle wysyłki niektórych z nich. Dotyczy to też zamówień, które zawierają przynajmniej jedną z poniższych książek. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Wysyłka INACZEJ

25.11 do naszego magazynu trafi drugi nakład Inaczej – przepraszamy za 2-dniowe opóźnienie w porównaniu do pierwotnej daty planowanej dostawy otrzymanej od drukarni. Tego samego dnia rozpoczynamy wysyłkę czekających 10 tysięcy zamówionych egzemplarzy w kolejności od najwcześniej złożonego. Zaległości we wszystkich wysyłkach powinniśmy nadrobić do 28-30.11.

PRZEDSPRZEDAŻ W GŁOWIE SIĘ POPRZEWRACAŁO

Dystrybucja książki Hani Sywuli z pierwszego nakładu (zamówienia składane DO 25.11 do godziny 13:30) zaplanowana jest na okolice 2-4 grudnia, o wysyłce będziemy informować w odrębnym mailu. Wysyłka książek z drugiego nakładu (zamówienia składane PO 25.11 po godzinie 13:30) zaplanowana jest na okolice 14-16 grudnia.

PRZEDSPRZEDAŻ PROJEKT TATA

Dystrybucja książki 5 Sposobów na… zaplanowana jest na okolice 4-7 grudnia, o wysyłce będziemy informować w odrębnym mailu.

PRZEDSPRZEDAŻ JEDZ CZEKOLADĘ I ŻYJ 100 LAT

Dystrybucja książki Nataszy Kotarskiej zaplanowana jest na okolice 2-4 grudnia, o wysyłce będziemy informować w odrębnym mailu.

Wysyłka NIC BARDZIEJ MYLNEGO

Czekamy na dodruk książki Nic bardziej mylnego. Planowana data dostawy nowego nakładu i rozpoczęcia zaległych wysyłek to okolice 14-16 grudnia, o wysyłce będziemy informować w odrębnym mailu.

Pozostałe wpisy