Strona Główna

SKUTECZNYMI METODAMI NAUCZ SIĘ POTRZEBNYCH SŁÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM. MOŻESZ MÓWIĆ SWOBODNIE I PŁYNNIE PO ANGIELSKU!

Skorzystaj z porad najskuteczniejszej nauczycielki angielskiego w Polsce – Arleny Witt. Jej nowa książka to 40 rozdziałów zawierających ponad 7000 słów i wyrażeń używanych w żywym angielskim i potrzebnych w podróży, w pracy, w internecie i na co dzień.

HIT! 50 000+ sprzedanych egzemplarzy!

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE,
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Jak kogoś przeprosić – „Excuse me” czy „Sorry”? Jak po angielsku powiedzieć „województwo”? A obiad to w końcu „lunch” czy „dinner”? GIF wymawia się jako /ɡɪf/ czy /dʒɪf/? Czym się różni „cake” od „pie”? Co powiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej po angielsku? Jaka to temperatura 88°F?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na którekolwiek z tych pytań, to bardzo dobrze, bo to znaczy, że ta książka Ci się przyda. We „Władaj i gadaj” znajdziesz:

dialogi z popularnych filmów i seriali, z których można śmiało uczyć się angielskiego,

ponad 300 nietypowych ćwiczeń, dzięki którym łatwo i skutecznie zapamiętasz nowe słowa, w tym 40 zadań z gwiazdką,

40 angielskich tekstów, dzięki którym lepiej poznasz i autorkę, i realia życia w anglojęzycznym kraju,

masę ciekawostek z kultury Wielkiej Brytanii i USA,

tematy, których próżno szukać w innych książkach, np. zdrowie psychiczne, intymne czy media społecznościowe,

wyjaśnienie różnic między słowami brytyjskimi i amerykańskimi.

BĘDZIESZ WIEDZIEĆ, CO POWIEDZIEĆ!

Znów napisałam taką książkę, jakiej sama chciałabym używać! Uważam, że angielskich słów można się uczyć skutecznie i szybko, dobrze się przy tym bawiąc. Ja przy pisaniu tej książki bawiłam się doskonale i sama odkryłam wiele nowych sposobów na zapamiętywanie słów. Dzięki temu będziesz mówić po angielsku swobodniej i płynniej. Władanie angielskimi słowami jest tym, czym było przed wiekami władanie mieczem – niezbędną umiejętnością. Pokażę Ci, jak ją skutecznie i przyjemnie wyszlifować!

DWA TOMY WŁADAJ I GADAJ? JAK TO?

Kupując jeden egzemplarz, dostajesz dwie książki w komplecie. Dziwne, nie? Czemu jest ona w dwóch częściach? Już odpowiadam. Podzieliłam książkę na dwie części tylko z jednego powodu: dla Twojej wygody. Gdyby była to jedna gruba pozycja, to wypełnianie ćwiczeń, czyli pisanie po książce, byłoby bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. A napisałam ją właśnie z tego powodu: abyś Ty, Czytelniku, w praktyce skutecznie zapamiętał potrzebne słowa, a ta praktyka zakłada właśnie bazgrolenie, mazanie, stawianie kulfonów, kaligrafowanie… Jednym słowem: pisanie.

ALE KTÓRYCH SŁÓW SIĘ UCZYĆ?

Nie wszystkie angielskie słowa będą Ci na co dzień potrzebne. Raczej nie wysyłasz na co dzień telegramu na poczcie, prawda? Język angielski cały czas się zmienia i powinniśmy znać aktualnie używane słowa. Dlatego wybrałam takie, dzięki którym poczujesz się pewniej i swobodnie porozmawiasz w codziennych sytuacjach, czyli dzięki którym po prostu dasz sobie radę.

CZYTAJ! ĆWICZ! DZIEL SIĘ!

Po tej książce możesz śmiało pisać – właśnie po to są wszystkie luki. Nawet powiem więcej – musisz pisać, bo jeśli zrobisz ćwiczenia tylko ustnie albo przy którymś pomyślisz: „Dobra, dobra, to wiem, tego nie muszę”, to gwarantuję, że prędzej czy później wyleci Ci to z głowy. Dlatego nie bądź rura i pisz po tej książce. Ona do tego jest. Złam system, oszukaj swój mózg i wypełnij ćwiczenia pisemnie. Potem mi podziękujesz.
Jestem przekonana, że dasz radę! Z „Władaj i gadaj” opanujesz angielskie słowa, będziesz mówić płynniej niezależnie od tego, na jakim teraz jesteś poziomie. Jeżeli zaś chciałbyś pokazać tę książkę gdzieś w internecie lub pochwalić się tym, że się z niej uczysz, to możesz użyć hasztagu #wladajigadaj. Będę na niego zaglądać, więc na pewno zobaczę, jak pilnie się uczysz, i będę z Ciebie dumna.

Zajrzyj do środka książki!

Zobacz spis treści i próbkę tego, jak prezentuje się wnętrze książki Władaj i gadaj. Kliknij w obrazek, aby zobaczyć książki z bliska.

Książka jakich mało na rynku, nie jest męcząca ani nudnawa. Autorka posługuje się w książce słownictwem, którego używa się praktycznie na co dzień, jednakże po przerobieniu 15933 innych książek przeznaczonych do nauki angielskiego to z niej wyniosłam najwięcej nieznanych mi dotąd słówek/ zwrotów. Jednym słowem cel książki został osiągnięty. Czasem miałam jednak trudności ze zrozumieniem kontekstu cytatów z filmów/seriali, które zostały ulokowane na początku każdego działu. Prawdopodobnie przez to, że po prostu nie oglądałam większości z nich.

(…) Poziom książki i poruszana tematyka wskazują na odbiorcę na średnim poziomem znajomości języka angielskiego, przynajmniej na etapie liceum, bo pojawiają się wyrażenia i słowa bardziej wyszukane, nieformalne i slangowe. Chodzi przecież już o dość swobodną umiejętność komunikowania się z pewnością wypowiedzi na przeróżne zapytania i sytuacje. Książka serwując nam tyle treści ze scenariuszy produkcji filmowych przygotowuje do ich oglądania w oryginale i to jest jej duża wartość. (…)

Mam i ja. Nigdy nie uczyłam się w szkole gdyż mam 45 lat ?.  A po roku władam i gadam! Rewelacja. Dziękuję Arleno ?, A jeszcze bardziej polecam ,,Po cudzemu” na YouTube.

ARLENA WITT

Od 2015 roku prowadzi na YouTubie cykl „Po Cudzemu”, w którym pokazuje, jak poprawnie mówić po angielsku, a ilustruje to przykładami z filmów, seriali i piosenek. Jej filmy łączą naukę z zabawą i sprawiają, że wiedza sama wchodzi do głowy. W 2017 roku opublikowała bestsellerową książkę „Grama to nie drama”, którą kupiło ponad 70 000 osób. Arlena uważa, że warto mówić innym miłe rzeczy.

JUŻ PONAD 50 000+ SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!!!
1 EGZEMPLARZ = 2 TOMY = 99 ZŁ
WYBIERZ JEDEN Z PAKIETÓW I KUP GO SZYBKO I BEZPIECZNIE ⤵️
Władaj i gadaj
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Wybór czytelników
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki
Świnki trzy
tania wysyłka (od +9,90 zł)
ekologiczne opakowanie
1 obiad dla Pajacyka
 
Wysyłka od ręki

WŁADAJ I GADAJ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Włożyliśmy całe serce, aby książka obok przydatnej treści również pięknie się prezentowała. Ma więc dużo miejsca do wypełniania, przyjemny i gruby papier oraz kolorowe zdjęcia wykonane w trakcie profesjonalnej sesji. Dlatego „Władaj i gadaj” to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także – dla siebie!

Pamiętaj

Kupując egzemplarz tej książki, ufundowałeś ciepły posiłek w ramach programu Pajacyk.
Dziękuję Ci w imieniu dziecka, które dzięki Tobie pójdzie dziś spać najedzone.