Autorzy podpisują, my wysyłamy!

Dobra informacja dla wszystkich z utęsknieniem wypatrujących swoich wysyłek na książki „To (nie) koniec świata” G.F. Darwin oraz „Otwórz oczy” Rafała Gębury!

Autorzy dzisiaj, jutro i w poniedziałek podpisują świeżutkie egzemplarze, które właśnie wjechały do magazynu. A to znaczy, że wyślemy Wam kolejne tysiące książek!

„To (nie) koniec świata” G.F. Darwin – do poniedziałku 2.12 z magazynu powinny wyjść wszystkie zamówienia złożone w przedsprzedaży (czyli do 20.11.2019). Sprawdzajcie skrzynki mailowe po informację o numerach listów przewozowych do śledzenia paczek! Niedługo później swoje paczki otrzymają zamawiający z końcówki listopada.

„Otwórz oczy” Rafała Gębury – dzisiaj (29.11) magazyn opuści pierwsze kilka tysięcy wysyłek. Druga pula książek wyjedzie w poniedziałek i wtorek (2-3.12). W połowie przyszłego tygodnia zrealizujemy wszystkie wysyłki książek kupowanych w przedsprzedaży (czyli do 20.11.2019). Na maila wysyłamy informacje o momencie wysyłki książki wraz z numerem listu przewozowego. Niedługo później swoje paczki otrzymają zamawiający z końcówki listopada.

Przypominamy, że o kolejności wysyłki decyduje kolejność składania zamówień – realizujemy je od najstarszego. Osobną wiadomość powinniście też dostać od wybranego kuriera jak paczka wyruszy w drogę! Jeśli najpóźniej w przyszłym tygodniu nie znajdziecie informacji o swojej wysyłce na skrzynce mailowej, sprawdźcie proszę folder spam, sprawdźcie stan swojego zamówienia (poniżej) lub napiszcie do nas na sklep@altenberg.pl.

Pamiętajcie, że możecie sprawdzać stan swojego zamówienia podając jego numer i adres e-mail na specjalnej stronie (kliknij w przycisk poniżej).

Pozostałe aktualności