Zamówienia przedpremierowe wyruszają w świat!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się wysyłka zamówień przedpremierowych „Zdolny do wszystkiego” i „Zostań YouTuberem”. Książki były wczoraj dzielnie podpisywane przez autorów, żeby mogły trafić w Wasze ręce najwcześniej jak to możliwe! Wysyłka jest realizowana zgodnie z kolejnością zamówień, a pierwsze książki Tomka Działowego już powinny być już w rękach najszybszych czytelników!

Zalecamy sprawdzać swoje skrzynki mailowe (także folder SPAM) – tam już powinny trafiać do Was maile od wybranych kurierów, że paczka jest w drodze. Plan jest taki, żeby wszystkie zamówienia przedpremierowe opuściły nasz magazyn do końca tego tygodnia, także te, które zamówicie jeszcze dzisiaj. Przy okazji przypominamy, że możecie zamawiać jeszcze obie książki z darmową wysyłką (na terenie Polski) i z własnoręcznym podpisem autorów!

A kiedy już dostaniecie swoje egzemplarze – wrzucajcie je na Instagram z hashtagami #zdolnydowszystkiego i #zostanyoutuberem – bardzo lubimy patrzeć na Wasze pierwsze reakcje po otrzymaniu świeżutkich jeszcze książek z podpisami! ❤️

A tak wyglądali autorzy na koniec podpisywania:

Pozostałe aktualności