Aktualizacja w sprawie koronawirusa

Kochani, staramy się być cały czas na bieżąco z dość dynamicznie rozwijającą się sytuacją w kraju. Realizujemy zamówienia zgodnie z planem i bez żadnych opóźnień. Aby ułatwić Wam zakupy, postanowiliśmy dodatkowo wprowadzić w Altenbergu:

  • darmową dostawę na wszystkie książki do końca marca
  • przedłużamy czas zwrotów konsumenckich z ustawowych 14 dni do 30 dni

Przy okazji bardzo Was prosimy o stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego przy odbieraniu paczek, czy to od kuriera, czy z Paczkomatów. Po odebraniu i rozpakowaniu paczki zawsze warto umyć ręce przez minimum 30 sekund, ciepłą wodą z mydłem.

Przy dostawach do domu/mieszkania zalecamy kurierom i odbiorcom zachowanie odpowiedniego dystansu i przekazywanie przesyłek w drzwiach lub przed domem, celem minimalizowania czasu bezpośredniego kontaktu. Zalecamy unikanie bezpośredniego kontaktu w formie witania się przez podanie rąk, przekazywania komputerów mobilnych, czy długopisów. Koniecznie zwracajcie na to uwagę przy odbieraniu paczek. Wszyscy kurierzy pracują już według nowych zaleceń.

UWAGA! Otrzymaliśmy jeszcze wiadomość od InPostu dotyczącą odbierania paczek od kurierów: Od 18 marca wdrażamy system odbioru przesyłek kurierskich w oparciu o kod odbioru, aby wyeliminować konieczność składania podpisu na terminalu kuriera. Kod potwierdzający odbiór przesyłki będzie przesłany w wiadomościach statusowych (email i/lub SMS). Prosimy o podanie kodu kurierowi.

Przy odbieraniu paczek z Paczkomatów zalecamy korzystanie z aplikacji InPost Mobile, dzięki której nie musicie dotykać panelu Paczkomatu, żeby otworzyć swoją skrytkę. Aplikacja jest darmowa i dostępna dla użytkowników telefonów z systemami:

➡️ Android ⬅️

➡️ iOS ⬅️ 

Podchodząc do sytuacji odpowiedzialnie mamy realny wpływ na rozprzestrzenianie się wirusa. Trzymajcie się zdrowo!

Pozostałe wpisy