Załap się na okazję

Idą święta! Zaczynają się poszukiwania odpowiednich prezentów na Mikołajki i pod choinkę. Nasze zmieniają świat, a przy tym… idealnie nadają się na piękny prezent. Właśnie dlatego przydatną treść opakowujemy w książki z twardą okładką, z kolorową grafiką wydrukowaną na porządnym papierze.

To perfekcyjny moment, aby zająć się kwestią prezentów. Dlaczego? Zostały już ostatnie godziny do końca darmowej dostawy na 5 świetnych książek, które możesz podarować bliskim lub sobie! Nie zapłacisz za koszty przesyłki jeszcze tylko do 14 listopada 2018, do godziny 23:59. Zostało już naprawdę niewiele czasu, aby załapać się na tę okazję!

Tych książek nie ma w księgarniach – dostępne są tylko na stronach wydawnictwa Altenberg.

MOC W GĘBIE – Tomasz Kammel
Masz dobry pomysł, ale brak Ci odwagi, aby powiedzieć o nim na głos? Mówisz do kogoś jak do ściany? Stresuje Cię występowanie przed innymi? Tomasz Kammel zdradza swoje sztuczki, aby każdy potrafił się dogadać i mógł poczuć moc w gębie!
Książkę o sztuce dogadywania się znajdziesz tylko na tomasz.altenberg.pl

NIC BARDZIEJ MYLNEGO – Radek Kotarski
Kolumb odkrył Amerykę? Nic bardziej mylnego! Radek Kotarski rozprawia się z 58 najbardziej rozpowszechnionymi mitami. Nowe, dopieszczone wydanie bestsellera jest świetną bronią przeciwko masie nieprawdziwych wiadomości, którymi jesteśmy zalewani każdego dnia.
Książkę obalającą mity znajdziesz tylko na mity.altenberg.pl

POZAMIATANE – Ula Chincz
Wiecznie nie wiesz, gdzie leżą klucze do domu? Ula Pedantula podpowie jak z głową ogarnąć swój dom, zaprowadzić ład i dobry podział obowiązków. U Ciebie także może być pozamiatane!
Książkę o ogarnianiu domu znajdziesz tylko na ula.altenberg.pl

PANI DOROTO! DZIECKO MI SIĘ POPSUŁO! – Dorota „Superniania” Zawadzka
Superniania radzi jak odpowiednio podejść do najważniejszych wyzwań w relacjach rodziców z dziećmi do 6. roku życia. Przedstawia patenty, które pozwolą skutecznie pokonywać te trudności. To bezcenne wparcie przy budowaniu zżytej i kochającej się rodziny!
Książkę o wychowywaniu dziecka znajdziesz tylko na superniania.altenberg.pl

TUBA SMAKU – Pascal Brodnicki z przyjaciółmi
Najlepsze imprezy są w kuchni, prawda? Pascal Brodnicki i kucharze Tuby Smaku pokażą Ci, jak jeszcze fajniej spędzać czas z bliskimi przy dobrym jedzeniu. Gotowanie to idealny pretekst do spotkań.
Książkę z kulinarnymi inspiracjami znajdziesz tylko na tuba.altenberg.pl

Pozostałe aktualności