Pierwsza partia książek wyruszy już dzisiaj i jutro!

Kochani, mamy dobre wieści!

Pierwsze wysyłki książek „To (nie) koniec świata” G.F. Darwin i „Otwórz oczy” Rafała Gębury opuszczą nasz magazyn JUŻ DZISIAJ I JUTRO. W czwartek 14.11 i piątek 15.11 planujemy wysłać kilka tysięcy książek, co oznacza, że Ci z Was, którzy zamówili swoje egzemplarze w pierwszym dniu przedsprzedaży obu tytułów (22 października) najprawdopodobniej otrzymają swoje książki już jutro i w poniedziałek (zakładając, że adresy wysyłki były na terenie Polski ?). Do realizacji przekazana zostanie także część zamówień z 23 października.

Zamówienia z kolejnych dni będą przygotowywane i realizowane na początku grudnia (wtedy przyjeżdża druga partia książek z drukarni i te jeszcze muszą zostać podpisane przez autorów). O kolejności wysyłki decyduje kolejność składania zamówień.

AKTUALIZACJA z 29.11.2019: Wysyłamy kolejne tysiące paczek! Więcej informacji tutaj: https://altenberg.pl/wysylka-g-f-darwin-i-rafala-gebury/

O tym, czy wasze zamówienie znalazło się wśród „tych pierwszych” będziemy informować drogą mailową (sprawdzajcie też folder SPAM). Osobną wiadomość powinniście też dostać od wybranego kuriera jak paczka wyruszy w drogę! Przypominamy też, że możecie sprawdzać stan swojego zamówienia podając jego numer i adres e-mail na specjalnej stronie (kliknij w przycisk poniżej).

Pozostałe aktualności